تبلیغات
»» انتخاب يك IDE
دسته: موبایل

ابتدا از همه افرادي كه نظر دادند و ما را شرمنده كردند، متشكريم.

 

همانطور كه در كتابي كه قبلاً گذاشتم ديديد، براي اينكه راحتتر بتوانيد برنامه‌نويسي كنيد، نياز به يك IDE (Integrated Development Environment) و يا محيط برنامه‌نويسي داريد. محيط‌هاي مختلفي تهيه شده‌اند كه مي‌توانيد به دلخواه يكي را انتخاب كنيد.

 

اولين محيطي كه مي‌خواهم معرفي كنم، همان محيط معروف و ساده Visual Basic 6 است كه براي اين كه از اين محيط استفاده كنيد، بايد نرم‌افزار Appforge mobileVB را تهيه كنيد. آخرين ويرايش آن (البته تا به حال) ويرايش 5.6 است كه متأسفانه هنوز هيچ كركي نتوانستم برايش پيدا كنم. مي‌توانيد آن را از سايت http://www.appforge.com دانلود كنيد كه حجمي در حدود 48 مگابايت دارد و با نصب آن نه تنها mobileVB، بلكه crossfire نيز نصب مي‌شود كه در ادامه آن را توضيح خواهيم داد. مي‌توانيد از آن به مدت 30 روز رايگان استفاده كنيد. (در پست بعدي به شما خواهم آموخت كه چگونه از آن به مدت نامحدود استفاده كنيد.)

دومين محيط همان Visual C++ 6 خودمان است كه يك محيط قدرتمند و خوب است ولي چون از سيمبين پشتيباني نمي‌كند، كارتان مقداري سخت خواهد بود كه براي حل اين مشكل مي‌توانيد ابزارهاي خارجي ديگري را رويش نصب كنيد كه بتوانيد با آن برنامه بنويسيد.

سومين محيط هم همان Visual Studio .net خودمان است. اين مجموعه به طور داخلي از موبايل‌ها و PDAها و ابزاري كه داراي سيستم عامل ويندوز موبايل و CE و ... هستند پشتيباني مي‌كند ولي متأسفانه پشتيباني داخلي از سيمبين ندارد و براي حل اين مشكل بايد از نرم‌افزار Crossfire استفاده كنيد.

البته يك نكته را بايد متذكر شوم كه SDK ويرايش 2.1 از Visual C++ 6  و Visual Studio .net پشتيباني مي‌كند؛ يعني با استفاده از آن مي‌توانيد به راحتي مثل برنامه‌نويسي ويندوز، برنامه بنويسيد و براي موبايل كامپايل كنيد.

چهارمين محيط، Borland C++BuilderX mobile Edition است كه براي كساني كه تازه مي‌خواهند برنامه‌نويسي سيمبين را شروع كنند، خيلي مناسب است و داراي امكاناتي چون طراحي تصويري منوها و ديگر موارد است. من خودم هم از اين استفاده مي‌كنم.

محيط بعدي، MetroWerks CodeWarrior است كه اين گزينه هم موردي خوب و قدرتمند است. ضمناً چندي قبل امتياز اين نرم‌افزار توسط نوكيا خريداري شد.

يك محيط ديگر هم به اسم Eclipse وجود دارد كه تا به حال از آن استفاده نكرده‌ام.

 

براي افرادي كه با جاوا كار مي‌كنند هم گزينه‌هاي خوبي مثل J2ME و ... وجود دارد كه چون با آنها آشنايي ندارم، به اين قسمت وارد نمي‌شوم.

 

ضمناً بجز يك IDE، ابزار ديگري هم بايد داشته باشيد، مثل SDK سيمبيني كه مي‌خواهيد برايش برنامه بنويسيد. SDKها حاوي APIها، كتابخانه‌ها، شبيه‌ساز و ابزار ديگر كار با سيستم عامل مربوطه هستند. براي سيمبين سري 60 مي‌توانيد از SDKهاي ويرايش 1.2 يا 2.x استفاده كنيد كه انتخابش به عهده خودتان است. مي‌توانيد آن را از سايت http://www.symbian.com/developer دانلود كنيد.

 

 

اگر دقت كرده باشيد، مي‌بينيد كه به طور كلي براي برنامه‌نويسي براي سيمبين مي‌توانيد از سه زبان استفاده كنيد.

1)  Basic: كه براي اين زبان بايد نرم‌افزار appforge mobileVB را نصب كنيد. كار با اين نرم‌افزار بسيار راحت است و شما در VB برنامه‌هايتان را به صورت عادي خواهيد نوشت و سپس از منوي مخصوص آن، برنامه را براي سيمبين كامپايل خواهيد كرد. اگر شما جزو افرادي هستيد كه با C++ آشنايي نداريد و حوصله يا وقت ياد گرفتنش را هم نداريد، اين مورد براي شما بهترين گزينه است.

2) C++ : كه با محيط‌هايي كه در بالا معرفي كنم، مثل C++BuilderX، CodeWarrior، Visual Studio.net و ... مي‌توانيد به اين زبان بنويسيد.

3) جاوا. (براي اطلاعات بيشتر در اين مورد به سايت http://java.sun.com مراجعه كنيد.)

نوشته شده توسط محسن در تاریخ دوشنبه نهم مهر 1386

»» میوه ممنوعه (Miveye Mamnooe)
بازیگران: علی نصیریان (حاج یونس فتوحی)، گوهر خیراندیش (قدسی)، هانیه توسلی (هستی)، امیر جعفری (جلال)، هرمز هدایت (بهرام)، عطا تفتی (فرزاد)، نیما رئیسی (مصطفی)، طناز طباطبایی (غزاله)، کاظم بلوچی (سرگرد)، شبنم فرشادجو (سمانه)، صدیقه کیانفر(عزیز خانم)، محمدرضا رهبر (سینا)، کیانوش گرامی (شهرام)، عبادا... کریمی (سر کارگر) و جواد انصافی (منشی حاج یونس)

                   میوه ممنوعه

 سرپرست خانواده شایگان و جلال ـ فرزند ارشد خانواده فتوحی ـ درگیر کشمکش و مناظره مالی شدیدی با یکدیگر می‌شوند. در این بین، هستی - یگانه فرزند خانواده شایگان- به دادخواهی سراغ سرپرست متدین خانواده اردلان «حاج یونس» می‌رود، غافل از اینکه ...

قسمت 1    سرور 1    سرور 2    سرور 3    سرور 4    سرور 5    سرور 6    سرور 7

قسمت 2    سرور 1    سرور 2    سرور 3    سرور 4    سرور 5    سرور 6    سرور 7

قسمت 3    سرور 1    سرور 2    سرور 3    سرور 4    سرور 5    سرور 6    سرور 7

 قسمت 4    سرور 1    سرور 2    سرور 3    سرور 4    سرور 5    سرور 6    سرور 7

قسمت 5    سرور 1    سرور 2    سرور 3    سرور 4    سرور 5    سرور 6    سرور 7

قسمت 6    سرور 1    سرور 2    سرور 3    سرور 4    سرور 5    سرور 6    سرور 7

قسمت 7    سرور 1    سرور 2    سرور 3    سرور 4    سرور 5    سرور 6    سرور 7

قسمت 8    سرور 1    سرور 2    سرور 3    سرور 4    سرور 5    سرور 6    سرور 7

قسمت 9    سرور 1    سرور 2    سرور 3    سرور 4    سرور 5    سرور 6    سرور 7

قسمت 10  سرور 1    سرور 2    سرور 3    سرور 4    سرور 5    سرور 6    سرور 7

قسمت 11  سرور 1    سرور 2    سرور 3    سرور 4    سرور 5    سرور 6    سرور 7

قسمت 12  سرور 1    سرور 2    سرور 3    سرور 4    سرور 5    سرور 6    سرور 7

قسمت 13  سرور 1    سرور 2    سرور 3    سرور 4    سرور 5    سرور 6    سرور 7

قسمت 14  سرور 1    سرور 2    سرور 3    سرور 4    سرور 5    سرور 6    سرور 7


نوشته شده توسط محسن در تاریخ شنبه هفتم مهر 1386

»» ارشیو

نوشته شده توسط محسن در تاریخ شنبه هفتم مهر 1386

»» Xbox 360
دسته: بازی
 دارای گرافیک فوق العاده و سبک مخصوص و یگانه ای است، که می تواند آن را از تمام بازی های Xbox 360 مجزا کند.
__________________________________________________ __
ماه June سال 2004، موتور گرافیکی Unreal Engine 3 به طور مختصر در نمایشگاه E3 به نمایش گذاشته شد. در آن زمان به نظر نمی آمد، محیط های مختلف و موجودات ترسناک به نمایش گذاشته شده توسط این موتور، مخصوص به بازی ایی باشند. اما پس از اینکه Microsoft، اطلاعاتی را درباره بازی های کنسول نسل بعد خود آشکار کرد، معلوم شد که این صحنه ها مخصوص به بازی Gears of War. ساخته شرکت Epic Games (سازنده سری بازی های Unreal Tournament) هستند.

گرافیک بازی فوق العاده به نظر می رسد. برای مثال شما می توانید تمام جزئیات را در مدل های بازی ببینید.اگر شما با موتور گرافیکی Unreal Engine 3 آشنایی داشته باشید به راحتی می توانید حدس بزنید که از لحاظ بصری با چه بازی ای روبرو هستید. برای مثال می توان به مدل های ساخته شده اشاره کرد که کوچکترین جزئیات آن ها به نمایش در آمده اند، یا نورپردازی پویا (دینامیک) و دقیق بازی که فوق العاده به نظر می رسد و ریزه کاری های بسیاری برای آن در نظر گرفته شده است و به قدری قوی است که می توانید بازتاب نور را از اشیا فلزی ببینید.

داستان Gears of War در مورد شخصی به نام Marcus Fenix است. او که سابقا یک اسیر جنگی بوده است همراه سایر انسان ها در سیاره ای متفاوت از زمین زندگی می کند. اکنون بعد از مدت ها جنگ بین انسان ها، آن ها صلح کرده اند و با دوستی در کنار هم زندگی می کنند. اما حمله گونه ای از موجودات که به نام Locust Horde شناخته می شوند، این صلح را بر هم زده و آغازگر جنگی بدتر از قبل می شود.

این طور که به نظر می رسد در Gears of War شما در نقش Fenix رهبری گروهی از سربازان را به عهده دارید و می توانید دستورات مختلفی را به آن ها بدهید. در این بین دوربین بازی و سبک آن تفاوت بسیاری با بازی های امروزی دارند و چیزی مابین بازی های اول و سوم شخص است. دشمنان نیز بسیار متنوع خواهند بود و انواع متفاوتی از موجودات ترسناک را در بر می گیرند. در Gears of War، سرعت عمل نقش بسیاری در بازی خواهد داشت. در این بین استفاده از تاکتیک های مختلف برای غلبه بر دشمنان لازم است. سازندگان این بازی قول هوش مصنوعی فوق العاده ای را برای گروه شما و همچنین دشمنانتان داده اند.

طبق گفته سازندگان بازی در شرکت Epic Games، شما علاوه بر بازی تک نفره، می توانید به صورت دو یا چند نفره نیز به بازی بپردازید. در حال حاضر بسیاری از قسمت های اصلی این بازی به پایان رسیده اند و فقط قسمت های کوچکی از کار باقی مانده است. این بازی قرار است در تابستان امسال برای Xbox 360 و احتمالا کامپیوتر منتشر شود.
نوشته شده توسط محسن در تاریخ شنبه هفتم مهر 1386

»» sms/SMS
دسته: گلچین

دوستان گرامی.

ساعت 8 امشب رو برای ارسال SMS های اعتراض آمیزتون به شماره های زیر فراموش نکنید. هر تعداد موبایل در اختیار داشتید اینکار رو انجام بدهید.واز ما انتقاد کنید.

شماره اس ام اس :۰۹۱۳۹۰۵۰۴۳۹

 


همچنین شما می توانید در وبلاگ ما عضو شوید تا از امکانات اینترنت مجانی ارسال مطلب و..باخبر شوید.وعده ی ما هرشب ساعت ۸ شب متشکرم.مدیریت سایت.


نوشته شده توسط محسن در تاریخ شنبه هفتم مهر 1386

»» ليست جديدترين فيلترشكنها
دسته: ترفند

نوشته شده توسط محسن در تاریخ پنجشنبه پنجم مهر 1386

»» Nokia N90
دسته: موبایل

 Nokia N90

 

آنچه در بسته ی خريداري شده ی شما موجود است :

-  گوشي موبايل

-  شارژر

-  تبديل براي شارژر

-  هدست استريو

-  كارت حافظه 64 مگا بايتي از نوع RS-MMC

-  كابل USB

-  گردگير مخصوص صفحه نمایشگر

-  دفترچه راهنما

 

گوشي N90 جايگاه مياني را در ميان گوشي هاي سري N  نوكيا دارد . گوشي هايي كه آغاز آنها N70 بود و N91 بهترين آن ها  مي باشد . اگر بخواهيم صادق باشيم بايد گفت كه N90 واقعا با گوشي هاي قبلي ، تفاوت دارد و نماينده سري جديد گوشي هاي نوكيا مي باشد . اصلي ترين فرق اين مدل جوان با مدل هاي دیگر خود بلند تر بودن صفحه نمايش آن است كه   برنامه نويسان را مجبور كرد تا دوباره روي بخش نرم افزاري كار كنند .

 

 

ظاهر N90 را مي توان يك مدل طراحي شده جهش يافته 6260 ناميد كه ايرادهاي آن برطرف شده و در SmartPhone ها يك مدل تقريباً منحصر به فرد محسوب مي شود كه البته منحصر به فرد بودن هميشه به معناي بهتر بودن نمي باشد .

يكي از نكات منفي و بسيار آزار دهنده 6260 قرار گرفتن بعضي از كليدها در قسمت بالايي گوشي يعني زير صفحه و جدا از بقيه كليد ها بود كه اين مساله شما را مجبور مي كرد با هر دو دست آن هم به طور مضحكي با اين گوشي كار كنيد . همچنين 6260 گوشي سنگيني به حساب مي آيد و فقدان صفحه نمايشگر ثانويه در خارج آن احساس مي شد ، همچنين جاي دوربين نيز كه در بدترين جاي ممكن قرار داشت تغيير يافته است .

از نظر اندازه سايز گوشي  mm112x51x24 است كه با گوشي هاي P910  و P900  سوني اريكسون قابل مقايسه مي باشد و بزرگتر از گوشي هايي نظير 6681 و 6680 مي باشد که اين بزرگي تقريبا آزار دهنده مي باشد .

 

 

 

 

وارد كردن پيغام در گوشي با يك دست مشكل به نظر مي رسد و بايد با يك دست گوشي را نگه داريد و با دست ديگر دكمه ها را فشار دهيد كه در گوشي هاي ديگر هر دو كار را با يك دست مي توانستيد انجام دهيد .

اگر از نزديك به گوشي نگاه كنيد متوجه مي شويد كه در حال تماشا كردن يك هيولا در نزديكي خود مي باشيد و مي توان گفت كه اين گوشي تقريبا 2 برابر گوشيهاي استاندارد امروزي مي باشد .

ادامه صحبت درباره ابعاد بزرگ اين گوشي بي فايده به نظر مي رسد و فقط همين بس كه بدانيد صحبت از بزرگترين گوشي در داخل يك مغازه مي باشد !

صفحه خارجي گوشي را مي توان با نوكيا 6230 مقايسه كرد با مشخصات 128x128 پیکسل و قابلیت نمایش 65000 رنگ ولي كيفيت عكس در آن با 6230 فرق دارد .در 6230 تصاوير چندان واضح و شفاف نيستند . توانايي هاي اين صفحه نسبت به ابعاد كوچك آن واقعاً جالب توجه است و با هيچ نمونه اي قابل مقايسه نيست (در حال حاضر) يكي از قابليتهاي ديگر اين صفحه خوانا بودن آن در مقابل آفتاب است كه امتياز بزرگي محسوب مي شود .

از ديگر قابليت هاي اين گوشي اين است كه شما قادريد هنگام بسته بودن گوشي هم عكس بگيريد و از طريق همين صفحه نمايش ثانويه ،  اطلاعاتي نظير تماس هاي از دست رفته ((Missed calls نيز نمايش داده مي شوند و حتي مي توانيد پيغام هاي SMS خود را در اين صفحه ببینید و نكته جالب توجه دیگر اين است كه مي توانيد بدون باز كردن گوشي به تلفن جواب دهيد ولي نكته منفي اين است كه اگر گوشي را باز نكنيد Speaker phone به طور خودكار فعال مي شود و ديگران هم صداي تماس گيرنده با شما را مي شنوند كه ممكن است چندان براي شما جالب نباشد !!

  

            

 

 

           

 

دكمه خاموش و روشن در بالای گوشی درست بر روي قسمتي كه دوربين درون آن قرار دارد جای گرفته است و شما مي توانيد فعاليت هاي مربوط به اين دكمه را با صفحه نمايشگر ثانويه مشاهده كنيد .

دكمه عكاسي بر روي سمت راست گوشي قرار دارد و همچنين براي فرمان و تماس صوتي هم به كار مي رود همچنين يك Joystick پنج طرفه در پايين آن قرار گرفته تا به شما در عكاسي كمك كند كه خيلي هم به درد بخور مي باشد و به اين صورت است كه وقتي گوشي را در دست راست خود مي گيريد دقيقاً انگشت شصت شما روي آن قرار مي گيرد ولي كار كردن در اين حالت با توجه به وزن 173 گرمي اين گوشي كار سختي مي باشد . در ضمن اگر شما چپ دست باشيد چگونه با اين Joystick  كار خواهيد كرد ؟!

 

 

محل كارت حافظه در قسمت كناري سمت راست پايين تر از Joystick واقع شده و سيستم تعويض فوري كارت حافظه نیز برای اين گوشي در نظر گرفته شده است .

 

 

 

قسمت اتصالات جانبي گوشي بر عكس ديگر محصولات شركت نوكيا در قسمت كناري سمت چپ گوشي قرار گرفته كه به همين خاطر كمي هم گوشي ضخيم شده است .

از ديگر نكات جالب توجه گوشي طرز قرار گرفتن بخش نگهدارنده سيم كارت است كه به صورت 45 درجه با مكانيزم خاصي ثابت شده است !

 

 

 

متاسفانه هيچ چيزي به بدي باتري N90 نيست . در اين گوشي از باتري 760 MAh با گنجایش  Li –Ion BL-5B استفاده شده كه گوشي هاي روز نوكيا از باتري BL-5C با گنجایش 900MAH استفاده مي كنند .

دفترچه راهنما حالت Standby گوشي را 240 ساعت و زمان مكالمه را 4.5  ساعت اعلام داشته  كه در هنگام آزمايش اين گوشي فقط يك روز كاركرد (دقيقا 18 ساعت !)

اين بدان معناست كه استفاده از كارايي هاي گوشي نظير عكس برداري عمر باتري را به نصف روز کاهش می دهد . صحبت متوسط با گوشي در حدود 40 دقيقه و 30 دقيقه استفاده از بقيه كارايي هاي گوشي باعث مي شود كه گوشي در يك روز به شما هشدار بدهد كه شارژ ندارد !

مي توان يكي از دلايلي كه از باتري بهتري استفاده نشده ، وزن زياد دستگاه را ذكر كرد كه در صورت استفاده از باتري 1100 mAh سنگين تر مي شد !

از بحث ضعف هاي گوشي كه بگذريم به صفحه نمايش اصلي يا داخلي آن مي رسيم كه از نوع TFT است و رزولوشن آن 352x416 مي باشد (36×42 میلیمتر) و قابليت نشان دادن 262000 رنگ را دارد كه امتياز بزرگي براي گوشي محسوب مي شود .

 

 

از ديگر موارد مي توان به عوض شدن Font هاي سيستم اشاره كرد كه بايد مطابق صفحه جديد مي شدند كه اين مسئله باعث ضعف هايي در گوشي شده است . مثلا در برخی از منوها هنگامي كه شما حرف Y را تايپ مي كنيد به صورت V نوشته مي شود و قسمت پاييني آن ديده نمي شود !

 

 

صفحه كليد مناسب مي باشد و کلید ها با چراغ هاي سفيد روشن مي شوند . صفحه كليد شامل يك كليد 4 طرفه به همراه يك دكمه تائيد OK می باشد و اندازه كليه اعداد مناسب بوده و بهتر است بگوئيم كمي بزرگ اند .

 

 

سيستم عامل اين گوشي Symbian 8.1a مي باشد و قابليت تغيير اندازه فونت ها وجود دارد كه مزيت قابل توجهي مي باشد .

پردازشگر N90 تقريبا همانند 6680 بوده و سرعت آن 220MHZ است و البته سرعت گوشي حدود 5 تا 10 درصد از 6680 پايين تر است كه در هنگام ديدن گالري عكس ها اين ضعف مشخص مي شود .

حافظه داخلي 31 مگا بايتي از امتيازات اين گوشي محسوب مي شود .

متاسفانه اين گوشي با اكثر برنامه هايي كه براي گوشي هاي Symbian نوشته شده اند كار نمي كند آن هم به اين دليل است كه اندازه صفحه آن تغيير كرده است .

نكته جالب اين است كه هنگامي كه شما اسمي را در گوشي ثبت مي كنيد خود گوشي براي اين نام يك تلفظ در نظر مي گيرد و هنگامي كه شما از Voice dialing استفاده مي كنيد فقط لازم است اسم وارد شده را صدا بزنيد تا خود گوشي همه كارها را انجام دهد .

 

و در نهایت :

در كل اين گوشي از نظر كيفيت برقراري تماس همانند ديگر گوشي هاي نوكيا در سطح خوبي قرار دارد . صفحه نمايش اصلي يكي از بهترين ها مي باشد و صفحه نمايش خارجي هم در نوع خود واقعاً بي رقيب است .

دوربين 2 مگا پيكسلي اين گوشي به حدي رضايت بخش است كه چيزي براي مقايسه با آن در دست نيست ، به جز Sony Ericsson k750 كه آن هم به يك كلاس ديگر تعلق دارد  (K750 ضعيف تر است) . كه در بخش تحليل دوربين N90 كامل به آن اشاره خواهيم كرد .

باز هم بايد به ضعف باتري اين گوشي اشاره كرد كه كمتر از يك روز كار مي كند و همچنين ابعاد بزرگ گوشي هم كه قابل بحث نمي باشد ! در آخر بايد اشاره كرد كه N90 يك Smartphone بسيار جالب با كارآيي بالا و نقايص كم است . در كل N90 عالي است!

در جداول زیر می توانید نتایج به دست آمده ی تست این گوشی توسط دو برنامه ی JBenchmark و SPmark و مقایسه ی آن با دیگر گوشی ها را مشاهده کنید :

 

 

 

 

بررسی دوربين 2 مگا پيكسلي نوكيا N90

 

بر خلاف ديگر گوشي هاي سري N  نوكيا ، گوشي N90 از لنزهاي ساخته شده توسط Carl Zeiss بهره مي برد . نوكيا اين مسئله را به عنوان يك امتياز در بين كل مدل هاي موجود در بازار مطرح مي كند . البته به خاطر سايز كوچك اين دوربين هيچ وقت نمي توان آن را با دوربين هاي ديجيتال مقايسه كرد ، بايد توجه داشت كه مورد بحث ما يك گوشي موبايل با قابليت هاي جانبي يك دوربين ديجيتال است نه يك دوربين ديجيتال !

 

 

 

 

با مقايسه كردن دوربين هاي دو گوشي N70 و N90 متوجه برتري كيفيت دوربين N90 مي شويم كه البته تقريبا اين برتري ناچيز و كم اهميت جلوه مي كند .

تصاوير در N90 كمي شفاف تر  و  واضح تر هستند . بايد به اين مسئله هم توجه داشت كه نوكيا با استفاده ازدوربين هاي  Carl Zeiss كه يك شركت معتبر و معروف در زمينه Optic مي باشد قصد مطرح كردن خود و بالا بردن كيفيت محصولات خود را دارد .

هم اكنون تعداد گوشي هاي با دوربين 2 مگا پيكسلي در بازار كم است . مي توان دوربين N90 را با دوربين Sony Ericsson k750 مقايسه كرد که قطعا اين چنين گوشي هايي مورد استقبال عموم واقع خواهند شد و شده اند ، البته چون قيمت هاي اين دو گوشي در يك سطح نمي باشد شايد مقايسه اين دو گوشي منطقي به نظر نرسد .

استفاده از دوربين N90 را مي توان به دو قسمت استفاده از دوربين بدون باز كردن گوشي ، يعني عكس گرفتن هنگامي كه صحنه ای را از صفحه ی خارجي گوشي مي بينيم و حالت دوم هم استفاده از صفحه داخلي و اصلي گوشي ، تقسیم کرد .

هنگامي كه در حل عکس برداری درب گوشي بسته است مي توانيد لنز دوربين را به طرف خودتان در حالي كه رو به صفحه نمايشگر خارجي موبايل هستيد بچرخانيد و براي موقعی که دوست دارید از خودتان عکس بگیرید ، این گزینه امکان جالبی است .

يك Joystick كه در قسمت كناري سمت راست گوشي قرار گرفته براي اعمال تغييرات در تنظيمات عكاسي در نظر گرفته شده است كه البته بايد توجه داشت نزديكي اين دسته به دوربين كمي كاركردن با يك دست را مشكل مي كند . عكس برداري توسط دكمه اي كه در بالاي دسته قرار دارد ممكن مي شود .

و اما عكس برداري : هنگامي كه ما مي خواهيم از صفحه داخلي N90 برای مشاهده ی صحنه عکس برداری استفاده كنيم ، قطعا تصوير با كيفيت بالا تر و همچنين با كارآيي بهتري نسبت به صفحه ی خارجي  می باشد .

دكمه مخصوص عكس برداري به دليل بر آمدگي كه دارد براي عكاسي مناسب مي باشد و از مزيت هاي اين گوشي مي توان به حالت Auto focus  يا تنظيم خودکار focus اشاره كرد .

Menu هايي كه در انتخاب موضوع عكس برداري به شما كمك مي كنند ، حالت های Close-up و Portrait و  User defined و  Sport و  Night می باشند  كه از نظر تعدد گزينه همانند يك دوربين ديجيتال مي باشد و در حال حاضر تنها گوشي موبايلي كه اين چنين قابليت هايي دارد K750 سوني اريكسون مي باشد .

 

 

 

 

فلاش دوربين هم قابليت حضور خودكار ، دستي و هم استفاده از گزینه ی Red eye (برای جلوگیری از قرمز شدن چشم ها در عكس) را دارد . بايد توجه داشت كه با آزمايشهايي كه ما انجام داديم بهترين نتيجه براي عكس برداري با فلاش ، در فاصله يك متري بوده كه خود نوكيا به فاصله 1.5 متري اعتقاد دارد به خاطر حضور فلاش خوب ، اين دوربين حتما عكس هاي بهتري را خواهيد انداخت .

براي تعيين رزولوشن عكس مي توانيد يكي از گزينه هاي 1600x1200 يا 800x600 و 640x480 پيكسل را انتخاب كنيد و اگر به 1600x1200قانع نيستيد مي توانيد از گزینه ی Print استفاده نمائيد.

همچنين حالت عكس برداري پشت سرهم و استفاده از Timer در دو زمان 2 ثانیه و 10 ثانیه هم در اين گوشي به چشم مي خورد .

براي زوم كردن روي اجسام مي توانيد از Joystick دستگاه كه قابليت زوم 20X را دارد استفاده نماييد .

بايد توجه داشت كه اگر نور محل عكاسي شما خوب باشد عكسي فوق العاده خواهيد داشت . يكي از نكات برتري دوربين N90 نسبت به دوربين K750 را مي توانيد قابليت عكس برداري N90 در فاصله هاي نزديك جسم با دوربين (4CM) دانست البته N90 به صورت Automatic عمل Focus را انجام مي دهد ولي Focus گوشي K750 دستي مي باشد .

فيلمبرداري در N90  با فرمت 3GP صورت مي گيرد و حداكثر رزولوشن 352x288 مي باشد همچنين مي توانيد از زوم 8X در هنگام فيلمبرداري استفاده كنيد .

 

و در نهایت :

در كل قابليت عكس برداري دوربين N90 عالي مي باشد و كيفيت عكس های گرفته شده با N90 در حال حاضر يكي از بالاترين كيفيت ها مي باشد و مي توان گفت در كل بهتر از دوربين K750 مي باشد و استفاده از نام  Carl zeiss موفقيت بزرگي در فروش اين محصول خواهد داشت و مي توان گفت شرکت نوکیا با توليد اين گوشي به همراه چنين دوربيني موفقيت بزرگي را به دست آورده است .

 


نوشته شده توسط محسن در تاریخ چهارشنبه چهارم مهر 1386

»» فیلتر شکن

سلام:

add my yahoo id : cityofproxy

جديدترين فيلترشكن هايي كه هنوز كار مي كنند

و امشب با فیلتر شکن های جدید در خدمت شما هستم.

 

نویسنده: مدیر فیلتر سایت ایران

اختار ما تا 5 روز دیگر این سایت را مسدود مکنیم.

ای کاش این دوست محترم آدرس سایت را می نوشت بعد یه آیدی مختصر هم میداد بعدشم کمتر حرف میزدو بیشتر عمل میکرد مدیر جان من بی صبرانه منتظر شما هستم
 
نویسنده: بابك
سلام. ممنون از شما....چند روز بود كه دنبال سايت فيلتر شكن بودم كه فيلتر نباشه خودش! اينجا رو پيدا كردم. دست مريزاد. راستي اين آيدي كه دادين رو اد كردم. اگه اينجا فيلتر شد ما با ايديتون مي تونيم ازتون فيلتر شكن بگيريم؟
بابک جان من بارها گفتم خبر نامه و آیدی مال فیلتر شدن وبلاگ هست من هیچ وقت شما را تنها نخواهم گذاشت پس لطفا در خبر نامه عضو بشید و آیدی را اد کنید من در خدمت شما هستم.
 
و بهترین فیلتر شکن های من که قول میدم راضی کننده باشه
قول محسنم قول
 
 
 
 
 
 
 

نوشته شده توسط محسن در تاریخ چهارشنبه چهارم مهر 1386

»» طالع بینی انواع فال علمی و پژوهشی آی تی و نرم افزار خدمات رسانی
دسته: گلچین

طالع بینی

انواع فال


نوشته شده توسط محسن در تاریخ سه شنبه سوم مهر 1386

»» مطالب جالب دریافت sms از ایمیل خود
دسته: گلچین

sms : زیباتربن عکس ها در 1929
sms : سعی کن مثل خورشید 789
sms : راستی افسر مین هست 1021
sms : طوجه طوجه: عاموظش 666
sms : زماني که متولد شدم 752
عکس: الگوریتم راهنمای حل مشکلات !!! 595
sms : مي دونيد سريعترين راه 637
sms : آسمان می بارد, گل می میرد 640
sms : سقوط زیباست اگر 664
sms : صدا كن مرا كه صدايت 666
sms : در روياهاي كودكانه آموختم 563
sms : بدترين نوع فراق زماني 582
sms : خوش تر از ايام عشق 513
sms : عشق در لحظه اي پديد 544
sms : نمی خواهم بدانم کوزه گر 459
sms : بيا شب‌هاي هجران 495
sms : سلام ... بیداری؟ 627
sms : اینو بخون: کشتی 558
sms : نیروی جاذبه مسئول 399
sms : اينو ميفرستم به سلامتي 570
sms : خيلي سخته که توي پايیز 606
sms : تمام اميد آسيابان 413
sms : برای گسترش طول زندگی 369
sms : مهم نيست که فردا چي 465
sms : سهم هر کسي که باشي 620
sms : قانون دوستي و معرفت ميگه 437
sms : با همه ي وجودم سرم 352
sms : يك نفر كه با پا غذا درست مي كرد 809
sms : دوست داريد عكستان را چگونه.. 672
sms : شخصي ساعتش كار نمي كرد 557


نوشته شده توسط محسن در تاریخ سه شنبه سوم مهر 1386

»» نقشه شهرهای ایران برای موبایل
دسته: موبایل

كم كم داريم به ماه شهريور نزديك ميشيم . ماه شهريور هميشه جزو ماه هايي بوده كه مسافرت حسابي توش رونق داره.گفتم امروز براتون نقشه يك سري از شهرهاي ايران با قابليت زوم بگذارم تا اگر به مسافرتي مي رويد از روي اين نقشه ها جاهايي را كه مي خواهيد بريد را به راحتي پيدا كنيد. تمامي نقشه ها جاوا مي باشد و به روي اكثر موبايل ها به راحتي قابل نصب مي باشد. براي زوم كردن به روي نقطه خاصي از نقشه از كليد هاي ۱ و ۳ مي توانيد استفاده كنيد.وضوح نقشه ها در حد خوبي است بطوريكه كاملا خيابان ها ، اتوبان ها ،‌ فرودگاه ، پمپ بنزين و …. در آن مشخص مي باشد

نقشه ايران Iran.JAR

نقشه جزيره كيش Kish.JAR

نقشه اصفهان Isfahan.JAR

نقشه اهواز Ahvaz.JAR

نقشه كرمان Kerman.JAR

نقشه شيرازShiraz.JAR

نقشه تهران Tehran.JAR

نقشه تبريز Tabriz.JAR

اگر نقشه شهر خاصي را خواستيد مي توانيد در بخش نظرات بگوييد تا اگر در اينترنت موجود بود من لينك آن را قرار دهم.

پي نوشت : (نقشه هاي درخواستي شما )

نقشه انزلي Anzali.JAR

نقشه لاهيجان Lahijan.JAR

نقشه مشهد Mashhad.JAR

نقشه رشت Rasht.JAR

نقشه زنجان Zanjan.JAR

پي نوشت ۲: خواهشمندم فعلا فقط نقشه هاي ايران رو بخواهيد چون به نقشه هاي خارج كشور دسترسي نيست . در ضمن فقط تعداد محدودي شهر نقشه هايشان براي موبايل وجود دارد . با اين حال لينك هاي زير از سايت موبايلستان هست و براي دانلود نقشه هاي زير نياز به ثبت نام در اين سايت داريد .من خودم با توجه به حجم نقشه ها قادر به انتقال به هاست شخصي نيستم. لينكهاي تعدادي از نقشه هاي درخواستي ۲:

نقشه همدان

نقشه قزوين

نقشه كرج

نقشه بندرعباس

نقشه سنندج

نقشه يزد

نقشه سمنان

فعلا نقشه هاي بالا را پيدا كردم . من همه درخواست هاي پايين را ديدم ممنونم كه نظر دادين اما فعلا فقط نقشه هاي بالا روي نت هستند اما اگر نقشه شهر درخواستي شما را پيدا كردم آن را قرار مي دهم . (فعلا فقط نقشه هاي ايران را قرار مي دهيم )


نوشته شده توسط محسن در تاریخ سه شنبه سوم مهر 1386

»» نرم افزار ارسال و مجموعه اس ام اس هاي جك براي موبايل شما
دسته: موبایل

با توجه به استقبال خوبي كه از معرفي چند نرم افزار قبلي موبايل كه گذاشته بودم شد از اين به بعد در اينجا هر هفته چند نرم افزار موبايل هم قرار خواهم داد.

اما نرم افزار امروز يك نرم افزار پرمصرف براي اس ام اس بازان مي توانند باشد. يك نرم افزار مجموعه جك ، شعر و اس ام اس هاي تصويري-متني كه بيش از ۲۰۰ اس ام اس را در خود گنجانده است.اين نرم افزار جالب شامل :

۱ - لطیفه

۲ - اشعار چند بیتی

۳ - اشعار تک بیتی بخش اول

۴ - اشعار تک بیتی بخش دوم

۵ - اس ام اس های تصویری

مي باشد كه در هر مجموعه چنديدن و چند اس ام اس وجود دارد كه شما مي توانيد از داخل برنامه آن را براي افراد مورد نظرتان ارسال كنيد. اين نرم افزار مانند نرم افزار قبله نما كه قبلا معرفي كرده بودم كار دوست عزيز و هنرمند مجيد برهاني از مديران سايت تخصصي موبايل است.از ويژگي هاي مهم اين نرم افزار جاوا بودن آن است كه سبب مي شود اكثر موبايل ها بتوانند از آن استفاده كنند . ضمنا تمامي جوك ها هم به صورت فينگيليش مي باشد.ضمنا اين آخرين نسخه از اين نرم افزار مي باشد.

اين نرم افزار جاوا را مي توانيد از اينجا دانلود نماييد

مرداد ۲۱

امروز مي خواهم يك نرم افزار موبايل خدمتتان معرفي كنم كه واقعا جاي خالي اش روي اكثر موبايل ها احساس مي شود. نرم افزار تقويم شمسي به شما كمك مي كند كه هميشه يك تقويم كامل به همراه شرح رويدادها در موبايلتان داشته باشيد . اين نرم افزار جاوا است و بينابراين اكثر موبايل ها مي توانند از اين نرم افزار استفاده و از آن لذت ببرند

ويژگي هاي اين نرم افزار:

نمایش تاریخ به صورت هجری شمسی
نمایش تعطیلات و مناسبت ها در روزهای گوناگون
ثبت یادآوری برای روزهای گوناگون نظير روز تولد ، چك ، سالگرد ، امتحان و …
نمایش به صورت کاملا گرافیکی
محیط کاملا فارسی در تمامی تلفن های همراه بدون نیاز به پشتیبانی زبان فارسی
و…

 

اين نرم افزار توسط دوست عزيز حامد عبدالله پور ساخته شده و در اختيار عموم قرار گرفته است كه جا دارد به شخصه  از ايشان يك تشكر ويژه داشته باشم.

 • دانلود نسخه مخصوص صفحه نمایش های ۱۷۶*۲۰۸ و ۱۷۶*۲۲۰ (تمامی گوشیها) (لينك تصحيح شد)


 • نوشته شده توسط محسن در تاریخ سه شنبه سوم مهر 1386

  »» نوكيا من در خطر انفجار است مال شما چطور؟
  دسته: موبایل

  در ياهو مسنجر آنلاين بودم كه دوست عزيز مهرداد رجبي برام آدرس يك خبر را فرستاد كه در آن به دارندگان گوشي هاي نوكيا هشدار داده شده بود كه باتري موبايلشان را چك كنند تا متوجه شوند خطر انفجار باتري وجود دارد يا خير.

  من به سايت نوكيا و به بخشي كه به همين منظور طراحي گرديده رفتم و شماره باتري  موبايلم را دادم و با پيغام

  Your battery may be replaced ، Please fill in your contact information below. We will send you a replacement battery with instructions on how to return your old battery. To ensure proper disposal, all recipients of a replacement battery hereby agree to return the old battery in the envelope provided

   مواجه شدم . اين يعني باطري من هم در سري آتش قرار دارد. خطر انفجار تا حدي بوده كه يك فرد بانكوكي انگشتان خودش را بابت همين انفجار از دست داده است ! ضمنا حدود ۴۶ ميليون باتري در معرض خطر مي باشند و يك شركت ژاپني اين باتري ها را توليد كرده است. نوكيا پس از پيغام بالا يك فرم در اختيارم گذاشت و نام ، آدرس ، ايميل و تلفن من را گرفت و در پايان اعلام كرد:

  Thank you. Your contact information has been registered. We will send you the replacement battery as soon as possible. We appreciate your use of Nokia products.

  گفتم به شما هم بگم تا به اين صفحه نوكيا رفته و باتري خود را چك كنيد تا اگر در سري BL-۵C بود كد پشت باتري را وارد سايت كرده تا وضعيت ايمني باتري شما اعلام گردد . اگر باتري شما در وضعيت خطر بود فرم براي ارسال باتري جديد به شما داده مي شود و بايد آن را پر كنيد.

  بنابراين اگر عكس زير را در روي باتري تان مي بينيد حتما به سايت گفته شده مراجعه و مطمئن شويد كه باتري شما آيا در ليست خطر هست يا خير

  شايد بعد از مد شدن تيتر اوبونتو به دستم رسيد بزودي تيتر باتري نوكيا به دستم رسيد مد شود !!


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ سه شنبه سوم مهر 1386

  »» نرم افزاری برای خواندن و فهمیدن بارکد کالا و اجناس به وسیله موبایل (جاوا)
  دسته: موبایل

  منبع : www.imilad.comمسلما تا به امروز شما به خطوط کنار هم و عمودی که بر روی کالاها و اجناس چاپ شده توجه کرده اید . بارکد یک سری علائم و نشانه است که به صورت خطوط و اعداد اطلاعاتی نظیر قیمت اجناس ، کشور سازنده اجناس ، اصل یا تقلبی بودن جنس ، کد محصول و … در خود گنجانده است . در حالت عادی کمتر پیش می آید که یک فرد عادی بتواند متوجه اطلاعات بارکد اجناس شود مگر آنکه دستگاه های بارکدخوان داشته باشد.

  نرم افزار موبایلی که امروز خدمتتان معرفی می کنم یک نرم افزار جاوا است که به شما کمک می کند از اطلاعات بارکد نظیر کشور سازنده محصول ، اصل یا تقلبی بودن محصول ، کد محصول و … با خبر شوید. برای کار با این برنامه موبایل شما به دوربین هم نیاز ندارد و کافی است تنها شما اعدادی را که زیر خطوط بارکد نوشته شده است وارد برنامه کرده و بعد از تایید کشور واقعی سازنده محصول را مشاهده کنید. این کشور قطعات محصول شما را ساخته و ممکن است مونتاژ آن در کشوری دیگر انجام شده باشد . ضمنا بعضی اوقات برای مثال بر روی محصولاتی مشاهده می شود که حک شده : Made in Japan اما وقتی بارکد را میزنیم کشور دیگری می آید . این نشان دهنده این است که محصول شما تقلبی است و در اصل ساخته شده در کشوری است که موبایلتان نشان می دهد. برای مثال بعد از نصب برنامه بارکد یکی از کالاهایی که در خانه دارید نظیر جعبه عطر ، موبایل و .. را وارد برنامه کنید تا کشور سازنده را مشاهده و از صحت اصل بودن کالا مطمئن شوید. ضمنا این نرم افزار جاوا است و به روی اکثر گوشی های فعلی قابل نصب است.

  این برنامه را می توانید از اینجا دانلود کنید


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ سه شنبه سوم مهر 1386

  »» از موبایل خود به راحتی به عنوان سشوار استفاده کنید !
  دسته: موبایل

  تیتر عجیبه دیگه ؟! باورتون که نشد؟ اما باید بگم باورتون بشه بهتره . کلا هیجانش میره بالا. حتما تا الان پیش خودتون میگید که این داره ما رو سر کار میگذاره یا اینکه واقعا می خواد به ما یاد بده چه جوری میشه موبایل رو به سشوار تبدیل کرد !!! منبع : www.imilad.com

  خوب مسلما هنوز این دو دستگاه یعنی موبایل و سشوار با هم ترکیب نشده اند و هنوز دو کاره موبایل-سشوار تولید نشده . تولید هم نشه بهتره فکر کنید که بعد از هر تلفن زدن یا اس ام اس زدن یک سشوار هم توی موها بکشید؟!!همینجوری که مدل موها به سبک سبزه و چمن و ایناست دیگه این دو دستگاه هم با هم ترکیب بشه دیگه چی میشه .احتمالا مدل آسفالت ، قارچی و آناناسی و پیازی و جعفری و نان داغ کباب داغ هم میاد !! . میریم سراغ اصل مطلب . فایلی که امروز برایتان قرار دادم صدای یک سشوار به صورت کاملا ۳D و ۳۶۰ درجه است. کیفیت صدا به صورت دالبی است و اگر شما یک هدفون داشته باشید هنگامی که این صدا را گوش میدید متوجه می شوید که الان سشوار روی کدام گوشتان هست !! یعنی آن را احساس می کنید. برای مثال این فایل را روی موبایلتان ریخته و آن را پخش کنید. خصوصا موبایلهایی که بلندگوشون بالاست مثل بعضی از نوکیاها و یا اونایی که بلندگوشون عقبه مثل سونی اریکسونیا کیفیتش خیلی خوب میشه و عین سشوار کار میکنه !!


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ سه شنبه سوم مهر 1386

  »» nfs prostreet
  دسته: بازی
  سلام دوستان پیش نمایشی که ازPRO STREET   برایتان می نویسم شاید بتوان گفت تا حدی کاملترین پیشنمایش (البته فعلا ) و صد البته از نظر خودم باشه واینکه آیا واقعا بهترین است کاملا به نظر شما نید فور خوران بستگی داره . واین پیش نمایش چکیده ی مطالبی است که از سایت های خارجی و مجله های فارسی و عکسهای بازی دستگیرم شده. نظر یادتون نره.

   

  بعد از موفقیتی که مولفه ی تیون کردن خودرو ها در آندر گراند به دست آورد شرکت سازنده یا همان EA  توجه خاصی به این بخش کرد و در هر نسخه ی جدیدتر بازی شاهد بهبود آن بودیم تا در کربن به اوج خود رسید و بازی کنندگان اختیارات بسیار بیشتری برای تیون کردن  پیدا کرده بودند.

  پس طبیعتا در PRO STREET  نیز شاهد بهبود آن خواهیم بود. از عکسهای بازی چنین بر می آمد که حتی می توان  برای هرکدام از چرخهای جلویی و عقبی رینگهای متفاوتی نصب کرد یعنی یک ماشین که رینگ چرخهای جلویی آن با چرخهای عقبی آش متفاوت است. البته این یک بخش کوچک آن بود . مطمئنا شاهد قطعات جدیدتر و اختیارات بیشتر و سیستم  VINLY قويتري خواهيم بود.

   

   

  اما این که بازی در چه مکانهایی اتفاق می افتد مسئله ایست که این روز ها ذهن هواداران را کمی مشغول کرده از عکسهایی که ابتدا منتشر شد این فرضیه بدست می آمد که بازی تنها در پیست ها برگزار می شود اما با عکسهای جدیدتر که چند اتومبیل را در بیابان نشان می داد احتمالا بازی در مکانهای دیگری و همچنین در روز اتفاق خواهد افتد.

   

  اين بخش هم ترجمه  جواب سوالاتی است که از سازندگان درباره بازی پرسیده شده است :

   

  • بازی تنها 8 اتومبیل EXOTIC   دارد (خیلی بد شد!)
  • هندلینگ ماشینها واقعی تر و به بازی های شبیه ساز مثل جی تی  نزدیک شده است.
  • برای مسابقات هیچ درجه بندی وجود ندارد یعنی فرض کنید لامبور گینی با گلف مسابقه بدهد.
  • بازی برای 30 سال به بالاست (البته این شوخی وبلاگی بود!)
  • حدود 62 اتومبیل در بازی  وجود دارند. (مدل هایی از سال 1967 تا 2008)

   

  فعلا سازندگان بازی در حال تست کردن موتور پایه و فیزیک بازی هستند . از نظر گرافیکی هم بازی رشد چشم گیری داشته و افکتها هرچه واقعی تر به نظر می رسند. این بازی برای کنسول های XBOX 360 , XBOX . PS2 , PSP , & PC  ازاواخر آبان تا اوايل  آذر مثل همیشه منتشر خواهد شد.


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ دوشنبه دوم مهر 1386

  »» البوم DJ VESACE کاری از نظیر شنبه و حمید عسکری
  دسته: اهنگ

  دیگر کسی نیست که ساکن ایران باشد و سریال طنز چهار خونه را ندیده باشد پس حتما شعرهای نظیر شنبه را شنیده و دیده ایند اینم رمیکس  بسیار زیبایی از نظیر شنبه و حمید عسگری توسط Dj Versace با چهار کیفیت می توانید دانلود کنید به نظر من از دست نده و دانلود کن خیلی با حاله حرف ندارد پس از دست نده بدون پسورد با لینک مستقیم می توانی این رمیکس را دانلود و گوش کنی.امتیاز گرفته شده این اهنگ از منلینک دانلود در ادامه ی مطلب


  ادامه مطلب

  نوشته شده توسط محسن در تاریخ دوشنبه دوم مهر 1386

  »» لیست وبلاگ های ارزشمند ولی گمنام
  دسته: گلچین
  شما هم می توانید نام وب خود را معرفی کنید تا در این پست قرار گیرد
  نوشته شده توسط محسن در تاریخ یکشنبه یکم مهر 1386

  »» دانلود بیش از 100 تم زیبا وجالب برای تمام گوشی ها
  دسته: موبایل
   

  Symbian s60 1.x and 2.x Edition (279)

  تم پنگوئن 
  تم مار پيتون 
  تم قورباغه اي! 
  تم Roopax 
  تم فيلم مرد عنکبوتي 
  تم کارتون توئيتي 
  تم صحرا 
  تم ماشين 
  تم بتمن 
  تم تيم فوتبال بايرن مونيخ 

  ادامه...

     


  Symbian s80 (10)

  تم Audi TT 
  تم صحرا 
  تم ساحل 
  تم پورشه 911 
  تم نقاشی 
  تم سیب 
  تم Apple1 
  تم Apple2 
  تم ویندوز XP 
  تم PALM 
     


  Windows Mobile for Pocket PC (13)

  يک تم جالب 
  يک تم جالب 
  تم گوشي Eten M600 
  تم کارتوني 
  تم از يک ببر! 
  تم فيلم ماتريکس 
  تم کارتوني 
  يک تم جالب 
  تم ماشين آئودي 
  تم ماشين 

  ادامه...

     


  UIQ 2 (31)

  تم لانه پرنده 
  تم Abstraction Blue 
  تم Ayman-bluesque 
  تم Christmas 
  تم Green 
  تم ماشين لامبورگيني 
  تم شرکت اپل 
  تم ماه رمضان! 
  تم مربع هاي قرمز رنگ 
  تم Vadar 

  ادامه...

     


  Symbian s60 3rd Edition (82)

  تم کارتون Ice Age 
  تم بی ام و 
  تم لوگوی آلفا 
  تم کریستال 
  تم قطره 
  تم چشم! 
  یک تم دیدنی! 
  تم منظره کوهستان 
  تم مروارید 
  تم اتومبیل  

  ادامه...

     


  UIQ 3 (100)

  تم کارتون محبوب shrek 
  تم پاییزی زیبا 
  تم ویندوز XP 
  تم Apple 
  تم Blue 
  تم پرتقالی! 
  تم چمنزار  
  تم لامبورگینی 
  تم بشقاب پرنده 
  تم برگ 

  ادامه...

   


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ یکشنبه یکم مهر 1386

  »» گوشی های اینده ی نوکیا
  دسته: موبایل

  nokia 5310

  nokia 5310

  Nokia 5310

   
   

  N95 8 G

  N95 8 G
   
   

  نوکیا N81

  نوکیا N81

  نوکیا N81

   
   

  نوکیا N81 8GB

  نوکیا N81 8GB
   
   

  نوکیا 5610

  نوکیا 5610
   
   

  سامسونگ F330

  سامسونگ F330
   

  نوشته شده توسط محسن در تاریخ یکشنبه یکم مهر 1386

  »» معرفی گوشی /m600i
  دسته: موبایل

  سونی اریکسون M600 جزو گوشی های هوشمند ارائه شده توسط شرکت سونی اریکسون است که از جمله خصیصه های مهم آن می توان به صفحه کلید QWERTY ، پشتیبانی Wi-Fi و  صفحه نمایش لمسی اشاره کرد. M600 با سیمبین 9.1 UIQ 3.0 کار می کند.

   

  ساختمان

  M600 در دو رنگ سیاه و سفید ارائه شده است. M600 ابعادی معادل 107x57x15 میلی متر و وزنی معادل 112 گرم دارد. بدنه این گوشی همانند دیگر مدل های سونی اریکسون از جمله K750، از پلاستیک ساخته شده و پنل های کناری گوشی دارای فریم نقره ای رنگ هستند. در کل طراحی M600 ساده و زیبا به نظر می رسد.

  دکمه شروع کننده مرورگر وب در کناره سمت راست گوشی واقع شده اما می توان آنرا اختصاص به دیگر کاربردها نیز داد. در مقایسه با مدل W950، هیچ کلید دو جهته ای برای تنظیم میزان صدا وجود ندارد و به جای آن اسلات کارت حافظه از نوع MS M2 تعبیه شده است که دارای یک محافظ پلاستیکی است. در قسمت پایین M600 اتصال دهنده Fast Port جای گرفته و در قسمت بالای آن، کلید روشن/ خاموش کننده که برای تغییر پروفایل نیز از آن استفاده می شود و همچین پورت IrDA  قرار دارند.

   

  صفحه کلید

  ظاهر صفحه کلید M600 نسبتاً معمولی به نظر می رسد. اندازه کلیدها کوچک و فاصله بین آنها نسبتاً مناسب است. بر روی هر یک از دکمه ها دو نشانه حک شده که یکی در سمت راست و دیگری در سمت چپ نوشته شده و با فشار هر طرف، حرف حک شده روی آن ثبت می شود و برای تایپ کردن باید دقت کنید که دقیقاً کدام سمت را فشار داده اید. این نوآوری در کمتر گوشی هوشمندی به کار رفته است. البته این گونه طراحی صفحه کلید مزیت های زیادی دارد که از جمله آنها اختصاص نشان های کمتر برای هر کلید است و از طرفی هم معایبی دارد که ممکن است مکرراً دچار اشتباه شوید و نیاز به تمرین خواهید داشت.

  حکاکی عددی صفحه کلید M600 در مرکز هر کلید ایجاد شده است و در مدل مشکی رنگ این گوشی، به رنگ آبی می باشد. در اکثر مدل ها زمانی که می خواهید عدد وارد کنید تمام طرح بندی عددی بصورت خودکار فعال می شوند اما زمانی که مایل به وارد کردن اطلاعات متنی هستید، می بایست مسیر را بین طرح بندی ها تغییر دهید و این امکان با فشار بر روی Alt فراهم شده است. سرعت تایپ بواسطه این صفحه کلید نسبتاً بالا است حتی از یک صفحه کلید معمولی نیز سریعتر است.

  گذشته از تایپ بواسطه استفاده از صفحه کلید، کاربران امکان استفاده از روش تشخیص دستخط را نیز دارند که قابلیت ویرایش سه زبان را دارد. نور پیش زمینه صفحه کلید به رنگ سفید است و تقریباً در تمام وضعیت ها از لحاظ میزان نور، قابل تشخیص است. 

   

  صفحه نمایش

  صفحه نمایش M600، 2.6 اینچی و از نوع TFT با درجه وضوح QVGA (240x320 پیکسل) می باشد که 262 هزار رنگ را نمایش می دهد. نور صفحه نمایش در محیط باز و زیر نور خورشید کمرنگ نمی شود و تصاویر واضح و رنگ ها کاملاً قابل تشخیص هستند.

   

  باتری

  باتری سونی اریکسون M600 از نوع Li-Pol با گنجایش 900 mAh (BST-33) است که تأمین کننده 340 ساعت حالت آماده و در حدود 7 ساعت و نیم زمان مکالمه می باشد. جایگاه سیم کارت نیز همانند دیگر مدل ها و در قسمت بالایی باتری قرار گرفته است.

  M600 دارای 80 مگابایت حافظه داخلی و اسلات کارت حافظه از نوع M2 می باشد. البته این مقدار حافظه داخلی تنها برای اکثریت کاربردهای گوشی کافی است و برای کاربرانی که علاقمند گوش دادن به موسیقی هستند کافی نیست به همین سبب باید کارت حافظه اضافی تهیه کنند. قابل ذکر است که حافظه RAM این گوشی نیز 64 در نظر گرفته شده است.

  انتقال فایل ها از طریق اتصال بوسیله USB ورژن 2، امکانپذیر شده است. در هنگام همسان سازی با یک PC، گوشی یک USB Mass Storage را شناسایی می کند بنابراین کاربر این اختیار را دارد که با هریک از فلدرها به فعالیت بپردازد. یکی دیگر اختیارات برای اتصال به PC بواسطه USB، روش Modem می باشد.

  سونی اریکسون M600 سه نوع روش برای نوشتن متن را ارائه می دهد: اولین روش، تشخیص دستخط است که در مقایسه با روش بکار رفته در سری P سونی اریکسون، تغییری محسوسی نداشته، دومین روش استفاده از صفحه کلید لمسی صفحه نمایش است و سومین روش استفاده از صفحه کلید استاندارد گوشی می باشد. دیکشنری T9 نیز برای سهولت در تایپ ارائه شده. قابل ذکر است که تمامی متون کاربردهای از پیش نصب شده قابلیت بزرگنمایی دارند.

   

  پخش کننده موسیقی

  پخش کننده موسیقی M600 بسیار شبیه به مدیاپلیر استفاده شده در مدل P990 می باشد اما قابلیت های آن قابل مقایسه با مدل W950 نیست. این پخش کننده قابلیت پخش فایل هایی با فرمت های MP3، AAC، AAC+، E-AAC+، WAV و m4a را دارد و هیچ محدودیتی برای میزان بیت آنها وجود ندارد و کاربر می تواند بوسیله VBR فایل ها را نیز آپلود کند. قابلیت های پخش کننده M600 قابل مقایسه با دستگاه های واکمن معمولی است و در کل می توان گفت این یکی از مزیت های آن به شمار می رود.

  هدفون HPM-70 همراه با جک 3/5 میلی متری در پکیج گوشی وجود دارد که کیفیتی عالی دارد و یکی از بهترین ها در بازار به شمار می رود.

  یکی از مزیت های M600، پشتیبانی پروفایل A2DP بلوتوث است که امکان گوش دادن به موسیقی را بوسیله هدفون بلوتوث بی سیم برای کاربر فراهم کرده است. M600 فاقد کنترل کننده از راه دور برای کاربردهای موسیقی است اما هدست بلوتوث دارای دکمه های پخش، توقف و تغییر آهنگ ها را دارد. همه چیز معمولی و مناسب به نظر می رسد و از هدست های ساخت دیگر سازندگان نیز می توان استفاده کرد. کیفیت صدا قابل مقایسه با مدل های واکمن است اما  از نظر توانایی هنوز نیز به پای مدل W950 نمی رسد.

   

  دفترچه تلفن

  تمام محتویات دفترچه تلفن M600 بصورت معمولی سازمان دهی می شوند و جستجو در بین اسامی بواسطه نوشتن حروف ابتدایی نام شخص موردنظر صورت می گیرد. مرتب کردن اسامی به دو زبان مختلف انجام می پذیرد البته بهتر آن است که تمام محتویات را به یک زبان ثبت کنید. هر یک از محتویات شامل چندین شماره می شود که شماره ابتدایی بعنوان شماره قراردادی ثبت می شود. لیست معمولی شماره ها بصورت طومار افقی نمایش داده می شود که از این طریق کاربر می تواند از دیگر اطلاعات مانند آدرس ایمیل و ... نیز مطلع شود.

  دفترچه تلفن شامل چندین برگه فرعی است که اولین آنها منحصر به اطلاعاتی در مورد شماره، انتخاب دسته و گروه می شود، برگه دوم مختص اطلاعات در مورد تاریخ تولد، موقعیت، چندین آدرس و شرکت است، سومین برگه تنها منحصر به یادداشت می شود که به محتوی پیوست شده و برگه چهارم اطلاعات در مورد فرمان های صوتی و آهنگ زنگ شخصی را نمایش می دهد.

  عکس هایی که به اسامی دفترچه تلفن اختصاص داده شده اند، به چندین روش نمایش داده می شوند همچنین یک قابلیت برای عکس گرفتن با استفاده از دوربین در زمانی که یک محتوی را وارد می کنید وجود دارد. تمام عکس های گرفته شده در حافظه داخلی گوشی ذخیره می شوند. در کل خصیصه های دفترچه تلفن M600 خوب و برای کاربران رضایت بخش است.

   

  پیام ها

  تمام پیام های دریافتی و ایمیل ها در یک فلدر به نام Inbox ذخیره می شوند. امکان ایجاد فلدر دلخواه  و ذخیره پیام ها نیز وجود دارد. فلدر Inbox همه نوع پیام از جمله SMS، MMS و ... را در خود جای می دهد. امکان ارسال پیام تنها به یکی از شماره های دفترچه تلفن و یا تمام شماره ها و همچنین ارسال گروهی وجود دارد. زمانی که مایل به پاسخگویی به پیام هستید می توانید بین دو حالت SMS/MMS یکی را به دلخواه انتخاب کنید.

  از دیگر قابلیت های M600 پشتیبانی ایمیل (POP3/IMAP/SMTP/MIME/MHTML/PUSH MAIl) می باشد. تمام تنظیمات به راحتی صورت می گیرد و پیوست ها نیز به خوبی پشتیبانی می شوند که ابتدا آپلود و پس از آن ذخیره می شوند و قابلیت فرمت نیز دارند. قابل ذکر است که هیچ محدودیتی برای اندازه فایل ها وجود ندارد. از دیگر تنظیمات این قسمت، تعیین تعداد پیام های ذخیره شده در Inbox است.

  تقویم M600 تنها به صورت ماهانه و روزانه نمایش داده نمی شود بلکه روش هفتگی نیز دارد. در روش هفتگی دو ستون همراه با متناظر روز ها و رویدادها نمایش داده می شوند. تقویم بصورت ماهانه، روزها را نمایش می دهد و رویدادها بصورت جدول ظاهر می شوند. چهار نوع رویداد وجود دارد که عبارتند از: قرارهای ملاقات، یادآوری ها، سالگردها و رویداد های کل روز. تمام این رویدادها قابلیت تکرار دارند و می توان زنگ هشدار دهنده نیز برای آنها تنظیم کرد. ارسال رویدادهای تقویم به دیگر دستگاه ها بوسیله IrDA و بلوتوث امکانپذیر شده است. ساعت هشداردهنده گوشی نیز همانند مدل های قدیمی تر می باشد و قابلیت تنظیم چندین زمان هشدار و همچنین قابلیت تکرار را دارد.

   

  خصیصه های اتصال

  اتصال بواسطه کابل: سونی اریکسون M600 دارای Fast Port است که کاملاً شبیه به مدل قبلی ساخت این شرکت می باشد.  M600 دارای پشتیبانی کامل USB 1.0 است و در مقایسه با استانداردهای کنونی کمی سطح پایین به نظر می رسد. کپی اطلاعات به یک کارت حافظه، سریع ترین روش برای انتقال اطلاعات با حجم 512 مگابایت به بالا است و در حین کپی کردن، قابلیت پاسخگویی به تماس ها و یا استفاده از دیگر کاربردها را خواهید داشت.

  IrDA: سونی اریکسون M600 قابلیت ارسال و دریافت اطلاعات از دیگر دستگاه ها را بواسطه IrDA دارد. سرعت ارسال از 9.6 kbps تا 115.2 kbps می باشد و به خوبی پروتکل های IrOBEX 1.2، IRCOMM 1.0 و IrTRANP 1.0 صورت می گیرد.

  بلوتوث: بلوتوث M600 نسخه 1.2 می باشد اما مبتنی بر پروفایل های قرار دادی (File Transfer Protocol, Object Push, Headset, Handsfree, Dial Up) است. در کل در حدود 10 پروفایل توسط M600 پشتیبانی می شوند که استانداردهای آن شامل Serial Port Profile, General Object Exchange Profile و  Generic Access Profile می باشد.

  از طریق منو می توانید به بررسی زمان اتصال، اطلاعات ورودی و خروجی، وضعیت اتصال و تعداد کاربردها بپردازید و همچین به اختیار خود اتصال را قطع کنید.

  دیگر خصیصه های M600 عبارتند از: ماشین حساب دارای کاربردهای معمولی است، ضبط کننده صدا که قابلیت انتخاب فرمت برای فایل های ضبط شده را دارد، MusicDJ، کرونومتر  و شمارش معکوس.

  سونی اریکسون M600 مجهز به مرورگر وب Opera 8 است که یکی از بهترین نوع برای گوشی های هوشمند به شمار می رود. این مرورگر به دو روش استاندارد و landscape کار می کند و از کوکی ها نیز پشتیبانی می کند.

  میزان صدای زنگ ها پولی فونیک 40گانه به اندازه کافی بلند و به ندرت از دست دادن تماسی روی می دهد. قدرت لرزشی نیز در حد متوسط و به سبب باریکی ساختمان M600 بسیار خوشایند است. 

   

  سخن آخر

  همانطور که متوجه شدید، سونی اریکسون M600 فاقد دوربین است و با این وجود توانایی دریافت تماس های تصویری را دارد و کاربر می تواند از عکس یا کلیپ ویدیویی را به جای تصویر خود، استفاده کند. البته فقدان دوربین جزو معایب آن به شمار نمی رود چراکه برای تعدادی از کاربران که دوستدار گوشی های هوشمند هستند، دوربین آن قدرها هم ضروری نیست. از دیگر مزیت های M600، اندازه نسبتاً کوچک و صفحه کلید مناسب و راحت آن می باشد و قابلیت Wi-Fi آن سبب جذب علاقمندان به این تکنولوژی شده است.

   


  سه شنبه 26 دی ماه سال 1385
  6630 یا N70 کدام یک را برای خرید انتخاب می کنید؟

   

  اشاره :

  در خرید یک گوشی عوامل گوناگونی دخالت دارند که مهم‌ترین آن‌ها شکل ظاهری دستگاه می‌باشد. غیر از شکل و رنگ دستگاه مسلماً مواردی مانند دوربین، قابلیت پخش موسیقی و فیلم، بلوتوث، مادون قرمز و به‌طور کلی توانایی فنی دستگاه، عامل مؤثری در خرید یک گوشی می‌باشد. در این مقاله قصد ندارم چگونگی خرید یک گوشی را توضیح دهم، بلکه به این مسئله خواهم پرداخت که اگر شکل ظاهری دستگاه را کنار بگذاریم و فقط به امکانات فنی گوشی توجه کنیم، چه بخش‌هایی باید مورد توجه ما باید باشند؟ به زبان ساده‌تر، پولمان را برای چه ویژگی‌هایی باید خرج کنیم؟
  برای این‌که موضوع را راحت‌تر بررسی کنیم، دو گوشی را با هم مقایسه می‌کنیم: 6630 و 
  N70
  که هر دو ساخت شرکت نوکیا می‌باشند. اولی به قیمت 285 هزار تومان و دومی با قیمت 390 هزار تومان در بازار موجود می‌‌باشند. می‌بینیم که نزدیک به صد هزار تومان تفاوت قیمت بین این دو گوشی وجود دارد. با هم بخش‌های مختلف این دو گوشی از جمله بخش ارتباطی، صفحه نمایش، حافظه و دوربین را با هم مقایسه می‌کنیم و در آخر یک جمع‌بندی خواهیم داشت.

  شبکه‌های تحت پوشش

  یکی از بخش‌هایی که کاربران ایرانی برای آن زیاد پول خرج می‌کنند، ولی اصلاً از آن استفاده نمی‌کنند یا استفاده کمی‌ می‌شود، همین بخش است. شبکه موبایل ایران از نوع GSM است و در فرکانس نهصد مگاهرتز کار می‌کند. 6630 و N70 هر دو پوشش شبکه‌ای یکسانی دارند و در باندهای 1900 و 1800، نهصد مگاهرتز GSM و شبکه نسل سوم UMTS کار می‌کنند. این پوشش وسیع اجازه می‌دهد تا در خارج از کشور نیز از این دو گوشی بتوان استفاده کرد.

   

  صفحه نمایش‌

  مسلماً این بخش برای همه بسیار قابل توجه است. صفحه نمایش N70 و 6630 از فناوری TFT استفاده می‌کنند و ابعاد یکسانی دارند (208 * 176 پیکسل) اما قدرت نمایش رنگ در 6630 برابر 65 هزار رنگ و در N70 این عدد 256 هزار رنگ است. در مقیاس حقیقی وقتی‌که این دو گوشی را کنار هم قرار دهیم، تصاویر در N70 واضح‌‌تر و پررنگ‌تر دیده می‌شوند. البته این نکته وقتی مشهود است که شما دو دستگاه را کنار هم قرار دهید، اما در کارکرد معمول روزانه تصاویر 6630 به قدر کافی چشم‌نواز می‌باشند.

   

  زنگ و موسیقی‌

  ‌6630‌ از سیستم 48 آوایی در مورد زنگ‌های MIDI استفاده می‌کند، ولی N70 در این بخش از 64 کانال برای تجزیه و تولید صدا بهره‌مند است. اگر از فایل MIDI به عنوان زنگ استفاده کنید، N70 صدای نرم‌تر و گوشنوازتری را ارائه می‌دهد. البته به ندرت افرادی را می‌بینیم که وقتی گوشی از فایل MP3 به عنوان زنگ پشتیبانی می‌کند، فایلMIDI را به عنوان زنگ انتخاب کنند. بلندی صدا و کیفیت آن در هر دو گوشی چه در حالت MP3 و چه در وضعیت MIDI مطلوب است.
   6630 را در حقیقت می‌توان مدل قبل از 6680 و
  N70 را مدل بعد از آن دانست و این مسئله در سیستم بلندگو و پخش صوت این دستگاه‌ها مشهود است.
  6630 در هنگام پخش موسیقی کیفیت  خوب و صدای بلندی دارد، اما در
  N70 سیستم بلندگو بهبود یافته و در صدای زیر و خیلی بم کیفیت بهبود چشمگیری یافته است. البته اگر از هدست برای شنیدن موسیقی استفاده کنید، می‌بینید که تفاوتی در صدای شنیده شده وجود ندارد.
  از لحاظ فرمت‌های مورد پشتیبانی نیز باید  گفت چون هر دو گوشی از سیستم‌عامل سیمبیان استفاده می‌کنند، با نصب برنامه دلخواه و
  Codec مورد نظر، هر فرمت صوتی و تصویری را می‌توان روی آن‌ها مشاهده کرد.

   

  حافظه‌

  مقدار حافظه داخلی 6630 ده مگابایت و این مقدار در N70 برابر 35 مگابایت می‌باشد. هر دو گوشی درگاه حافظه DV RS-MMC دارند و در جعبه هر دو گوشی یک حافظه 64 مگابایتی وجود دارد.

   

  سیستم‌های ارتباطی‌

  هر دو گوشی دارای فناوری‌های نسل دوم موبایل، سیستم GPRS کلاس 10 و EDGE هستند. و به علت پوشش سیستم UMTS، س نسل سوم موبایل نیز محسوب می‌شوند. هر دو گوشی سیستم بلوتوث دارند که در 6630 نسخه 2/‌1 و در N70 از نسخه دوم آن می‌باشد. هیچ‌کدام از این دو گوشی دارای سیستم مادون قرمز نیز نیستند.

   

  سیستم عامل‌

  سیمبیان سیستم‌‌عامل مورد استفاده در تمام اسمارت‌فون‌های نوکیا می‌باشد. در 6630 از نسخه هشت این سیستم‌‌عامل با نسخه 2 رابط کاربری سری 60 استفاده شده است. در حالی‌که N70 از سیمبیان نسخه 1‌/‌8 استفاده می‌کند. این مسئله خود توجیه‌کننده کار نکردن بعضی برنامه‌ها روی این گوشی‌ها می‌باشد.

   

  دوربین‌

  ‌6630‌ مجهز به یک دوربین 3‌/‌1 مگاپیکسلی است که می‌تواند عکس‌هایی با حداکثر دقت 960‌*1280 پیکسل بگیرد. امکان فیلمبرداری با کیفیت QCIF توسط این دوربین وجود دارد. N70 دارای دو دوربین می‌باشد: دوربین اول که در پشت گوشی قرار دارد، دو مگاپیکسل است و عکس‌هایی با حداکثر دقت 1200 * 1600 پیکسل می‌گیرد. حداکثر کیفیت فیلمبرداری این دوربین (480 * 640) VGA می‌باشد. دوربین جلوی گوشی از نوع VGA بوده و در حقیقت برای تماس‌های تصویری در شبکه نسل سوم موبایل طراحی شده است. مقایسه دوربین این دو گوشی با این‌که مگاپیکسل N70 بیشتر است، صحیح نیست، ولی هر دو عکس‌های واضح و شفافی در قیاس با مدل‌های هم‌سطح خود ارائه می‌دهند.

   

  باتری‌

  در 6630 از باتری Li-ion  900 mAh استفاده شده است. N70 نیز از همین نوع باتری، ولی با قدرت 970mAh انرژی می‌گیرد. زمان آماده به کار و مکالمه هر دو گوشی تقریباً نزدیک به هم می‌باشد که به علت مصرف بیشتر N70 با توجه به باتری قوی‌تر آن ‌می‌باشد. هر دو گوشی می‌توانند سه ساعت مکالمه مداوم یا پنج روز حالت آماده به کار را جوابگو باشند.

   

  جعبه وسایل‌

  در جعبه همراه هر دو گوشی وسایل مشابهی را خواهید دید. سیستم رابط USB، شارژر سفری، باتری، سی‌دی نرم‌افزار و هدست از جمله وسایل همراه N70 و 6630 هستند.

   

  مقایسه کلی‌

  در ادامه بخش‌های مختلف N70 و 6630 را بررسی کردیم و تفاوت‌های آن‌ها را مقایسه کردیم. بد‌نیست در یک جدول به صورت کلی تفاوت‌های بین این دو مدل را مشاهده کنیم.

   

  6630

  N70

   صفحه نمایش

  TFT و 208 * 176 پیکسل،  65 هزار رنگ

  TFT و 208 * 176 پیکسل،  256 هزار رنگ

   سیستم زنگ‌

  48 کانال

  64 کانال

   بلوتوث‌

  نسخه 2/1

  نسخه 2

  سیستم عامل

  سیمبیان نسخه 8

  سیمبیان نسخه 1/8

  دوربین

  1.3مگاپیکسل (960‌*‌1280 پیکسل)

  2 مگاپیکسل (1200‌*‌1600 پیکسل)

  باتری‌

  900mAh

  970mAh


  این جدول تفاوت‌های دو گوشی را نشان می‌دهد که تفاوت‌های بسیار زیادی نیز نیست. البته به این تفاوت‌ها باید شکل ظاهری گوشی را نیز اضافه کنید. در انتها باید گفت که با کمی دقت و بررسی می‌توان یک گوشی مناسب در بازار موبایل تهیه کرد که علاوه بر امکانات مناسب، قیمت مناسبی نیز داشته باشد. لازم به ذکر است که قصد نداشتیم از مزایای
  N70 در این مقاله بکاهیم، بلکه می‌خواهیم  متذکر شویم که کسانی که قصد خرید گوشی دارند، قبل از خرید یک گوشی جدید، دلیل انتخاب آن را دریابند و بعد اقدام به خرید نمایند

  1390/7/29 2500 7.8%
  1390/7/28 4842 15.2%
  1390/7/27 5046 15.9%
  1390/7/26 4696 14.8%
  1390/7/25 4852 15.3%
  1390/7/24 4918 15.5%
  1390/7/23 4838 15.2%

  عبارات جستجو شده در موتورهای جستجو
  رتبهعبارتتعداد
  1سازمان حسابرسی

  143

  2مالیات حقوق

  136

  3كارشناس رسمي دادگستري

  103

  4کارشناس رسمی دادگستری

  98

  5حسابداری دولتی

  95

  6acclearn

  90

  7ماليات حقوق

  87

  8دانلود پایان نامه

  86

  9مالیات عیدی

  72

  10حسابداری

  69

  11حسابداري

  68

  12مالیات بر ارزش افزوده

  66

  13سازمان حسابرسي

  64

  14acclearn.com

  64

  15روزنامه رسمی

  63

  16رانت

  54

  17fasb

  51

  18ماليات عيدي

  51

  19حسابداری پیمانکاری

  50

  20سفته

  49

  21جدول مالیاتی

  49

  22دیکشنری حسابداری

  48

  23ارزش افزوده

  47

  24حسابداری صنعتی

  45

  25سنوات

  45

  26حسابداري دولتي

  43

  27راههای پولدار شدن

  41

  28قانون تجارت

  41

  29یوزانس

  41

  30کایزن

  40

  31منابع کاردانی به کارشناسی

  40

  32انجمن حسابداران خبره

  40

  33نقطه سر به سر

  39

  34دانلود نرم افزار حسابداری

  38

  35رافع 7

  36

  36سوالات کنکور ارشد 87

  36

  37مهندسی مالی

  35

  38معافیت مالیاتی سال 87

  35

  39اصطلاحات بازرگانی

  34

  40اعتبارات اسنادی

  34

  41پروژه حسابداری

  34

  42انبارگردانی

  33

  43اینکوترمز

  33

  44همکاران سیستم

  33

  45بارسه

  32

  46جدول مالياتي

  32

  47حسابداري صنعتي

  32

  48powered

  31

  49مجله حسابدار

  31

  50كارشناسان رسمي دادگستري

  31

  51نسبتهاي مالي

  30

  52نرم افزار حسابداری

  30

  53چک برگشتی

  30

  54دانلود پايان نامه

  30

  55تعریف حسابداری

  29

  56پایان نامه حسابداری

  29

  57اعتبار اسنادی

  29

  58توابع اکسل

  28

  59حق اولاد

  28

  60حسابداری مالی

  28

  61عیدی 87

  28

  62نرم افزار تدبیر

  28

  63کد اقتصادی

  28

  64محاسبه عیدی

  27

  65حسابداري پيمانكاري

  27

  66حسابداران خبره

  27

  67حسابرسی داخلی

  25

  68دانلود نرم افزار هلو

  25

  69جدول ماليات حقوق 87

  25

  70تبدیل ورد به پی دی اف

  25

  71انبارگرداني

  25

  72انبار گردانی

  25

  73نسبتهای مالی

  25

  74کاربرد کامپیوتر در حسابداری

  25

  75کنترل موجودی

  25

  76دانلود کتابهای پیام نور

  24

  77رایورز

  24

  78حسابداری ناب

  24

  79عیدی سال 87

  24

  80قانون تامین اجتماعی

  24

  81كارشناس دادگستري

  23

  82صورت مغایرت بانکی

  22

  83حسابرسی عملیاتی

  22

  84استخدام هیئت علمی

  22

  85www.acclearn.com

  22

  86پایه حقوق

  22

  87جدول مالياتي سال 87

  22

  88تالار گفتگوی تخصصی حسابداری

  21

  89آموزش رافع 7

  21

  90حق سنوات

  21

  91روز دختر

  21

  92عيدي سال 87

  21

  93مالیات بر ارث

  21

  94مالیات حقوق 87

  21

  95کارشناسی دادگستری

  21

  96کارشناس رسمی

  21

  97نمونه قرارداد کار

  21

  98کانون کارشناسان رسمی دادگستری

  20

  99ماليات بر ارزش افزوده

  20

  100مدیریت پیمان


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ یکشنبه یکم مهر 1386

  »» دانلود برنامه برای تمام گوشی ها
  دسته: موبایل
   

  نسخه ی جدید و در واقع آپدیت ضدویروس معروف سیمورکز موبایل (فعلا برای سری 60) از اینجا در دسترس می باشد.

  این نسخه از برنامه قابلیت شناسایی و حذف ویروسهای: Cabir.a,b,c,g,m - Mabir.a,- Mosquitos-Skulls.a,b,c,d,l,f,m,q-MetalGear.a-Sexxxy.a-Velasco.a,aT,a8-Cabir.drop-Locknut.a,b,c,d,e,f-CommWarrior.a,a8,LH-Drever.b,c,d-Botton.a-Cardtrap.a,b,c-Fontal.a,bc,e,f-Doomboot.a,c-Skudoo.b-Cadomesk.a
  را دارا می باشد که می توان گفت 80 درصد ویروسهای مخرب و تاثیر گذار روی موبایل می باشند...!!!

   


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ یکشنبه یکم مهر 1386

  »» دانلود نرم افزار های تلفن همراه
  دسته: موبایل
  برنامه های موبایل ما برای شما بهترین برنامه ها را انتخاب کردیم 1.Anti virus ::::: Download:::::235KB 2.Black list :::::Download::::::::169KB 3.Good vidio :::::Download:::::::79.6KB 4.Mp3 Player V1:::::::: Download:::::::161KB 5.Password 4 Sms::::::Download:::::43.7KB 6.Photo Editor::::::Download::::::263KB 7.Profile Editor:::::::: Download:::::130KB 8.Screen saver :::::: Download:::::112KB 9.Spy cam ::::::: Download::::::170KB 10.Teletext :::::::Download:::::100KB 11.Windows-Mobile ::::::::Download:::::127KB 12.World clock pro 1 :::::::Download::::::300KB
  نوشته شده توسط محسن در تاریخ یکشنبه یکم مهر 1386

  »» هک کردن گوشیها100%
  دسته: موبایل
  DOWNLOAD
  چه کار باید کرد:
  1:برنامه رو نصب میکنیم
  2:بلوتوث خودمون رو روشن میکنیم
  3:از روشن بودن بلوتوث فرد آگاهیم
  4:برنامه رو اجرا میکنیم
  5:بهد جستجو بلوتوث روانجام میدیم
  6:بعد یه یس ونو با سه طرف فرستاده میشه
  7:اگه طرف قبول کردحله
  8:میتونید فقط یه لحظه گوشی طرف رو بگیرید ویس رو بزنید
  9:اینجاش خوبه که اگه شما تو گوشی طرف (((((((دسترسی برای همیشه رو انتخاب کنید))))))))))
  دیگه دفعه بعد باسه طرف یس ونو دیگه نمییاد کافیه که فقط بلوتوث روشن باشه
  بعد شما بدون ااونکه طرف بفهمه هکش کنید
  برنامه چکارایی میتونه بکونه که خودم شخصآ انجام دادم
  خاموش کردن گوشی-هنگ کردن گوشی طرف-زنگ زدن با گوشی طرف-
  پخش اهنگ طرف یعنی بدونید طرف چه آهنگهایی داره-ارسالsms-دیدن smsهای طرف-باز کردن دوربین طرف-تنظیم کردن گوشی طرف-در alarm قرار دادن-دیدن بازیهای طرف
  بازم بگم 100% من به شما میگم کار میکنه از ما گفتن

  پس چرا نظر نمیدید؟


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ یکشنبه یکم مهر 1386

  »» کدهای مخفی نوکیا
  دسته: موبایل

  در این قسمت لیست سریالهای گوشیهای نوکیا لیست شده است که شما دوستان میتونید استفاده کنید.

  #06#*سريال نامبر گوشي را نشان ميدهد ( IMEI )

  #92702689#*
  نمايش : سريال نامبر گوشي ، تاريخ ساخت ، تاريخ فروش ، تاريخ آخرين تعميرات ( 0000 به معناي نداشتن تعمير قبلي) براي خروج از اين صفحه بايد گوشي را خاموش و دوباره روشن کنيد.

  #3370*
  با اين کد شما از حالت EFR استفاده خواهيد کرد که باعث ميگردد از حداکثر کيفيت صداي گوشي برخوردار شويد اما در عوض مصرف باطري شما کمي بالاتر خواهد رفت

  #3370#
  حالت EFR را غير فعال ميسازد.


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ یکشنبه یکم مهر 1386

  »» روش تبدیل K750 به W800

  خوب امروز می خواهم روش جدیدی رو برای شما آموزش بدهم که مختص کسای می باشد که تلفن همراه از نوع سونی اریکسون K750 دارن .در این سیستم شما به راحتی می توانید گوشی خود را به w800I تبدیل کنید . مراحل آموزش بسیار آسان می باشد .اما شما باید فایل زمینه را دانلود کنید.که در ادامه مطلب می باشد.

  مراحل کار :

  1-ابتدا باطري را کامل شارژ کنيد.

  2-باطري را در بياوريد.

  3-سيم کارت را در بياوريد.

  4-باطري را در گوشي قرار دهيد.

  5-فايل W800.exe را در کامپيوتر اجرا کنيد.

  6-دکمه ي C گوشي خود را نگاه داريد.

  7-گوشي را با کابل موجود در داخل جعبه ي گوشي به کامپيوتر وصل کنيد.

  8-دکمه ي C گوشي خود را رها کنيد.

  9-در اين مرحله ممکن است با ارور مواجه شويد که در اينصورت گوشي شما CID 36 نيست.

  10-منوي نرم افزار فلش گوشي را مشاهده مي کنيد.

  11-کد IMEI پيش فرض برنامه مخصوص گوشي W800 است.

  12-براي انتخاب منطقه و فايل زبان گوشي به فايل PDF در فولدر CDA List مراجعه کنيد.

  13- کد CDA را با تايپ CDA و سپس فشردن Enter تغيير دهيد و برای ثبت کلید Q را بزنید.

  14-در صورتي که برنامه کد را قبول کرد فلش را آغاز کنيد.

  15-گوشي را از کابل جدا کرده و از برنامه خارج شويد.به گوشي دست نزنيد.

  16-فایل SEUS را اجرا کنید.

  17-برای اجرای SEUS حتما باید فایل CygWin1.dll در درایو سیستم کپی شده باشد.

  18-از گزينه ي start گزينه ي select left port را کليک نماييد.

  19-باطري گوشي را به هيچ وجه در نياوريد.

  20-گوشي را دوباره به کامپيوتر وصل کنيد.

  ------>>>بقیه ی مطالب در ادامه مطلب.

  ادامه متن


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ یکشنبه یکم مهر 1386

  »» مجموعه ابزارهای پلاتفرم جاوا برای ویندوز Java Platform Kit


  منبع: www.p30download.com


  تاریخچه زبان جاوا:

  زبان جاوا در سال ۱۹۹۱ ایجاد شد و در ابتدا Oak نام گرفت. پیدایش آن از پروژه ای به نام Green منشا گرفت كه زیر نظرJames Gosling و با هدف اتوماسیون وسایل خانگی دنبال می شد. و Oak را در برنامه ریزی این دستگاه ها به عنوان زبانی قدرتمند به كار گرفتند. ولی تا سال ۱۹۹۴ این پروژه در ناامیدی دنبال می شد تا اینكه این تیم توسعه پس از تغییر رویه اینترنت را در اهداف كار خود گنجاند. Oak به Java تغییر نام داده شد تا بتواند به عنوان نشان تجاری ثبت شود.Netsccap Navigator ۰/۲ در سپتامبر سال ۱۹۹۵ از این زبان كه به صورت Applet، به كار می رفت پشتیبانی كرد و Microsoft در اواخر سال ۱۹۹۵ آن را به كار گرفت. از آن زمان به بعد توانایی های این زبان رو به فزونی گذاشت.
  در سال ۱۹۹۶ شركت Sun Microsystems نگارش ۰/۱ ازJava Development Kit را توسعه داد. و سال بعد نگارش ۱/۱ از JavaBeans پشتیبانی كرد. در سال ۱۹۹۷ شركت Sun بر علیه Microsoft شكایت كرد و این شركت را متهم به نقض توافقنامه مربوط به استفاده از Java درInternet Explorer كرد.
  بعد از این سان JDK ۲/۱ و Swing را كه ابزار پیشرفته تری نسبت به (Abstract) Windowing Toolkit AWTبرای ایجاد رابط گرافیكی كاربر(GUI) فراهم می كرد ارایه كرد. در حال حاضر JDK در نگارش ۰/۵ و با ویژگی های جدیدی در دسترس است.
  و با نام Java ۲j(Standard Edition ۲ SE) نیز شناخته می شود.
  در كنار آن Java ۲j(Enterprise Edition ۲EE) (كه درحال حاضر در نگارش ۴/۱ است) برای كاربردهای تجاری ارایه شد. EE۲J تكنولوژی هایی از قبیل JavaServer Pages Enterprise، Servlets،(JavaBeans EJB) و... را در بر می گیرد.
  Java زبانی برای برنامه های توزیع شده است و زبانی شناخته شده در سطح جهانی است كه به كاربر امكان تعامل (interaction) با یك صفحه وب را می دهد و برخلاف صفحات ایستای HTML فراتر از خواندن ویا فقط پر كردن یك فرم برای كاربر امكان بازی، چت، انجام محاسبات درصفحات گسترده و حتی دریافت اخباری كه به صورت همزمان به روز رسانی می شوند و خیلی چیزهای دیگر را فراهم می كند.
  Java همچنین مستقل از سیستم عامل است. به این معنی كه شما یك برنامه را یك بار می نویسید و این برنامه بر روی هر سیستم عاملی كه ماشین مجازی جاوا (Java virtual machine) یا به اختصار JVM بر روی آن نصب باشد به همان شكل و بدون نیاز به هیچگونه تغییری قابل اجرا خواهد بود.
  Java زبانی ساده، كاملا شی گرا، با امنیت بالا و دارای امكانات چندبندی (Multi-threading) است. از نگارش۲/۱ به بعد ابزارهای Swing، جاوا را به زبانی آسان و جذاب برای ایجاد یك GUL كاربر پسند تبدیل كرده اند. از نقطه نظر دیگر می توان گفت: كه جاوا یك زبان مستقل از سیستم عامل نیست بلكه همانند یك سیستم عامل مستقل و كوچك عمل می كند. همان طور كه درWindows زبان های برنامه نویسی امكان اجرا در بستر (Platform) مربوط به Windows/Intel را دارند، برنامه های جاوا امكان اجرا در Java/JVM را دارند. و همانند Windows جاوا هم یك بستر نرم افزاری، تجاری و منحصر به یك شركت است.

  امروزه بسیاری از شرکت های بزرگ و کوچک دنیا از زبان برنامه نویسی جاوا برای ساخت نرم افزارها و بازیهای خود استفاده می کنند. با نصب ماشین مجازی جاوا بر روی سیستم خود می توانید نرم افزار ها و یا برنامه هایی که بر پایه زبان برنامه نویسی جاوا نوشته شده اند را اجرا کنید.
  بیشترین کاربرد جاوا در اجرای بازی های آنلاین، چت با دیگر کاربران در محیط های گفتگویی که به زبان جاوا نوشته شده اند، دیدن تصاویر 3D و ... می باشد. بیشتر این نرم افزار ها و بازی ها نیز از داخل مرورگر ها قابل اجرا بوده و به اصطلاح "applets" و یا ریزبرنامه ها نامیده می شوند.


  ادامه مطلب
  نوشته شده توسط محسن در تاریخ شنبه سی و یکم شهریور 1386

  »» دانلود راحت انواع فایل ها با Internet Download Manager 5.05
  دسته: دانلود

  منبع: www.p30download.com


  این نرم افزار که به IDM نیز معروف میباشد، یک برنامه هوشمند برای مدیریت دانلود میباشد، این برنامه با تکه تکه کردن فایل های بزرگ و دانلود هر قسمت به طور جداگانه سرعت دانلود را تقویت میکند، اگر در هنگام دانلود ارتباط اینترنتی شما قطع شود بدون نگرانی میتوانید ادامه فایل را پس از برقراری ارتباط دریافت نمائید، این برنامه از انواع پروکسی سرور ها، پروتکل های اف.تی.پی و .. پشتیبانی میکند و با انواع مرورگرهای اینترنتی سازگار میباشد و شما از طریق این برنامه میتوانید انواع فایل ها را دانلود کنید.


  ادامه مطلب

  نوشته شده توسط محسن در تاریخ شنبه سی و یکم شهریور 1386

  »» انتقال فایلها از طریق پروتکل FTP با CuteFTP 8 Professional


  منبع: www.p30download.com

  CuteFTP Professional نرم افزار قدرتمند ار كمپاني GlobalScape است كه جهت رد و بدل داده ها بين كامپيوتر و  سرور بكار ميرود. اين نرم افزار كليه امكانات قدرتمند مديريتي مورد نياز شما را در محيطي ساده فراهم ساخته و از امكانات پيشرفته مختلفي برخوردار ميباشد.

  برخی از ویژگی های این نرم افزار کار آمد عبارتند از:
  - امنيت بالا با استفاده از Secure Shell, Secure Socket و Transport Security Layer
  - پشتيباني از قابليت امنيتي SSL و HyperText Transfer Protocol Secure يا همان HTTPS  در انتقال داده ها
  - قابليت مديريت رمز عبور كاربران
  - قابليت انجام كارها در زمان هاي مشخص شده توسط كاربر
  - قابليت تهيه Backup كامل از وب سايت شما
  - مديريت و نظارت بر داده هاي و پوشه هاي موجود شما بروي سرور و مطلع نمودن شما در صورت بروز تغييرات در آن ها
  - قابليت استفاده از Macro و Script
  - پشتيباني از قابليت Drag&Drop جهت انتقال سريعتر داده ها توسط كاربر
  - داراي ويرايشگر مستقل بنام CuteFTP Editor جهت ويرايش اسناد سمت سرور از طريق برنامه!
  - قابليت نمايش اسناد تصويري بصورت Thumbnail يا بند انگشتي
  - سرعت بالادر ردوبدل داده ها
  - توانايي برقراري ارتباط با چندين وب سايت در آن واحد (100 ارتباط همزمان)


  ادامه مطلب
  نوشته شده توسط محسن در تاریخ شنبه سی و یکم شهریور 1386

  »» مدیریت حرفه ای دانلود فایل با Getright Professional 6.1+2
  منبع: www.p30download.com


  GetRight نرم افزاری در زمينه دانلود و مديريت فايلها از اينترنت میباشد. اگر هنگام گرفتن فايلی توسط اینترنت اکسپلورر، ارتباط شما با اينترنت به هر دليلی قطع شود، بايستی دانلود آن فايل را از نو آغاز کنيد اما با استفاده از GetRight ميتوان ادامه دانلود قبلی را پی گرفت بدون اينکه نيازی به شروع مجدد دانلود از اول باشد. اين نرم افزار دارای ويژگيهای ديگری نيز می باشد؛ مانند زمانبندی برنامه، تا در ساعت معينی شماره گيری کرده و ارتباط با اينترنت را برقرار نمايد، آنگاه به دانلود فايلهای درخواستی شما بپردازد و پس از گرفتن تمامی فايلها ارتباط را قطع نموده و يا کامپيوتر را خاموش نمايد . GetRight با بکارگيری جستجوی FTP ، سايتهای ديگری که ممکن است فايل درخواستی شما در آنجا موجود باشد را پيدا کرده و با برقراری ارتباط بين آنها، بهترين سايت را برای دانلود انتخاب ميکند. درضمن با تقسيم کردن يک فايل به چندين قسمت و دانلود هر يک از آنها از سرورهای مختلف، باعث می شود که گرفتن يک فايل سريعتر انجام بگيرد. اين نرم افزار با مرورگرهای Internet Explorer, Firefox, Mozilla, Opera, and Netscape Navigator هماهنگی کامل دارد. بکارگيری آسان و سازگاری با همه ويندوزها از ديگر خصوصيات اين نرم افزار قدرتمند به شمار می آيد.

  برخی از ویژگیهای سری جدید این نرم افزار محبوب عبارتند از:
  - قابلیت دانلود فایل های بیت تورنت (BitTorrent)
  - قابلیت دریافت فید های RSS
  - قابلیت ساخت Playlist برای فایل های دانلود شده
  - بازسازی رابط کاربری و گرافیک کلی نرم افزار
  - پشتیبانی از پروتکل FTPS
  - قابلیت تست MD5 و SHA1 به منظور تست دانلود کامل و صحیح فایلها
  - قابلیت مقایسه فایل دانلود شده با فایل روی سرور از لحاظ حجم و تاریخ
  - و ...


  ادامه مطلب
  نوشته شده توسط محسن در تاریخ شنبه سی و یکم شهریور 1386

  »» انتقال اطلاعات به سرورهای ftp با TurboFTP 5.00.540


  منبع: www.p30download.com


  TurboFTP نرم افزار قدرتمند و سريعي است كه جهت رد و بدل اطلاعات به FTP سرورها بكار ميرود. اين نرم افزار با پشتيباني از تكنولوژي هاي پيشرفته رمز گذاري همچون SSL/TLS  وSFTP,SH2 به Upload و Download فايل ها بين كامپيوتر شما و ديگر سرورها پرداخته و از امنيت بالايي برخوردار ميباشد. اين برنامه پس ازنصب در System Try ويندوز نشسته و هميشه در دسترس وب مسترها ميباشد.

  برخی از قابليت هاي كليدي این نرم افزار ویژه عبارتند از:
  - داراي سرعتي بالا و محيطي ساده
  - پشتيباني از قابليت Resume جهت از سرگيري عمليات Download يا Upload پس از قطع ارتباط و اتصال مجدد به اينترنت
  - پشتيباني از فايل هاي حجيم
  - پشتيباني از Firewall و ديواره هاي آتش (HTTP proxy, SOCKS 4, SOCKS 4a and SOCKS 5)
  - پشتيباني از خاصيت Drag and drop (كشيدن و رها كردن) جهت دريافت و ارسال ساده تر اطلاعات
  - نمايش اطلاعات گوناگون پيرامون فايل ها و پوشه ها
  - داراي قابليت Encryption يا رمز نگاري فايل ها پيش از انتقال آنها, با استفاده از بهترين پروتكل هاي امنيتي دنيا
  - سازگار با برنامه هاي مختلف FTP جهت Import و وارد نمودن اطلاعات وب سايت ها به برنامه (CuteFTP, WS_FTP, Bulletproof FTP LeapFTP and FTP Explorer)
  - پشتيباني از زبان هاي مختلف: French, Italian, German, Dutch, Spanish, Swedish, Portuguese, Russian, Chinese
  - ضبط تنظيمات كانكشن هاي قبلي به وب سايت ها جهت دسترسي سريع كاربر به آنها
  - داراي قابليت Scheduled جهت زمان بندي برنامه براي  اتصال اتوماتيك كامپيوتر به اينترنت و انجام عملياتي خاص در زمان تعيين شده
  - داراي مكانيزم Anti-idle جهت جلوگيري از قطع اتصال
  - سازگار با كليه ويندوز هاي Windows 9x/ME/NT4/2000/XP
  - و بسياري قابليت هاي ديگر ...


  ادامه مطلب
  نوشته شده توسط محسن در تاریخ شنبه سی و یکم شهریور 1386

  »» مدیریت همه جانبه یک کافی نت با CyberCafePro 5 Full


  منبع: P30download.com


  نبودن یک نرم افزار کامل و جامع برای مدیریت کافی نت ها مشکلی است که اغلب کافی نت داران با آن مواجه هستند، هنوز برخی از صاحبان کافی نت با قلم و کاغذ زمان استفاده را اندازگیری و محاسبه میکنند! نرم افزار CyberCafePro برنامه قدرتمند و پیشرفته ای است که با قیمت های گزافی در بازار ایران به فروش میرسد. این نرم افزار که در دو قسمت Client و Server ساخته شده است بر روی کامپیوتر سرور و نیز تک تک کامپیوتر های مورد استفاده در شبکه نصب میشود و امکان نظارت و مدیریت کامل را برای شما فراهم میکند.
  CyberCafePro امکانات فراوانی دارد که علاوه بر استفاده در کافی نت ها میتوان از آن برای مدیریت گیم نت ها و یا دیگر خدمات زمانی استفاده نمود.

  برخی از ویژگی هایی این نرم افزار پیشرفته عبارتند از:
  - اعتبار دادن به تك تك سيستم ها (پولي)
  - هدايت از راه دور
  - ايجاد محدوديت براي كاربر در دسترسي به حتي هارد سيستم
  - تعريف نرم افزار هاي مجاز براي استفاده كاربران
  - ايجاد گزارش از عملكرد سيستم
  - مشاهده پهنای باند استفاده شده
  - امکان چاپ گزارشات
  - مدیریت صندوق
  - قفل کردن تنظیمات اینترنت اکسپلورر
  - ایجاد محدودیت و قطع کامل دانلود
  - محدودیت دسترسی به کنترل پنل و کلید های میانبر
  - خاموش کردن و Restart کردن تمامی سیستم ها یکجا
  - و امکانات فراوان دیگر ...

  جدیدترین نسخه ی کامل برنامه را همراه با کرک دریافت کنید.


  ادامه مطلب
  نوشته شده توسط محسن در تاریخ شنبه سی و یکم شهریور 1386

  »» نسخه ی جدید یاهو مسنجر Yahoo! Messenger 8.1.0.209
  منبع: www.p30download.com


  آپدیت شد!
  جدیدترین نسخه ی یاهو مسنجر، دنیای اینترنت بسیاری از کاربران ایرانی

  ویژگی های سری جدید یاهو مسنجر عبارتند از:
  - تلفيق با نرم افزار پيغام رسان مايکروسافت Windows Live (MSN) Messenger، شما ميتوانيد آي دي MSN دوستان خود را در ياهو مسنجر اضافه کنيد و از وضعيت آنلاين بودن آنها مطلع شويد و با آنها چت کنيد!
  - امکان ارسال و دریافت فایلهایی تا سقف 1 گیگا بایت از طریق مسنجر
  - تماس رایگان تلفنی بین دو کامپیوتر (PC-to-PC) و تماس بین کامپیوتر و تلفن با کمترین هزینه
  - پلاگین (Plugins) هاي ويژه برای Yahoo! services, eBay, Amazon.com
  - مشاهده وضعیت دوستان در Yahoo! 360°


  ادامه مطلب
  نوشته شده توسط محسن در تاریخ شنبه سی و یکم شهریور 1386

  »» نرم افزار آموزشی کلاس درس الکترونیکی NetSupport School 9.0


  منبع: www.p30download.com


  NetSupport School نرم افزاری برای مدیریت و اداره کردن کلاس های آموزشی تحت رایانه است. مربیان با استفاده از این نرم افزار می توانند در یک شبکه کامپیوتری با دانش آموزان ارتباط برقرار کنند. ارسال صفحه نمایش مربی برای دانش آموزان و کنترل از راه دور دانش آموزان توسط مربی دو قابلیت مهم برنامه است. به کمک این برنامه مربی می تواند اجرای برنامه های کاربردی در کامپیوتر دانش آموزان را محدود کند. مدیریت و محدود کردن دسترسی به وب سایت ها در کامپیوتر دانش آموزان ، توانایی دیگر این برنامه است. امکان گروه بندی دانش آموزان در کلاس و تعیین رهبر گروه توسط مربی در این برنامه فراهم شده است. مربی می تواند در هر زمان بدون دخالت دانش آموز به تبادل فایل با کامپیوتر وی اقدام کند. این برنامه امکان عکس برداری و فیلم برداری از کامپیوتر دانش آموزان را در اختیار مربی قرار می دهد. مربی و دانش آموزان می توانند ارتباط متنی و صوتی با یکدیگر داشته باشند. طراحی سوال، طراحی آزمون و اجرای آن از دیگر ابزارهای قدرتمند برنامه است. در ضمن این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزارها برای راه اندازی شبکه محلی است.

  قابلیت های كلیدی نرم افزار NetSupport School 9.0:
  - پشتیبانی بیش از 100 كامپیوتر كلاینت بر روی هر نسخه از نرم افزار
  - محیطی بسیار زیبا و كاربر پسند مناسب برای افراد حرفه ای
  - كنترل كامپیوتر های دیگر (سرور مانیتورینگ)
  - كنترل یك كامپیوتر از راه دور
  - نمایش رایانه سرور برای تمام رایانه های کلاینت
  - بحث و تبادل رایانه های کلاینت با هم  برای بحث های گروهی
  - رد و بدل كردن فایل
  - پخش صوت به تمام دستگاه ها از طریق دستگاه سرور
  - ایجاد محیط جواب و پرسش
  - زمان بندی و امتحان گیری توسط دستگاه سرور
  - قابلیت قفل كردن موس و كیبورد كلاینت ها
  - قابلیت نصب شدن بر روی شبکه های Lan و Wireless
  - نصب بر روی تمامی نسخه های ویندوز و پشتیبانی كامل از ویندوز ویستا
  - و ...


  ادامه مطلب


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ شنبه سی و یکم شهریور 1386

  »» محافظت کامل به همراه ارتقاء کارایی سیستم با Norton SystemWorks Premier 2007
  دسته: هک

  ابزار بسیار قدرتمند دیگری از شرکت Symantic تامین کننده امنیت کامپیوتر ها می باشد. نرم افزار Norton SystemWorks 2007 Premier به راحتی مشکلات سیستم شما را حل نموده و از داده ها و کلیه اطلاعات شما محافظت می کند. این نرم افزار چند سرویس بسیار مفید و کاربردی را به کاربران ارائه می دهد که در مطلب زیر مروری بر آنها می کنیم.

  Norton AntiVirus :
  - قابلیت یافتن و متوقف نمودن ویروس ها و جاسوس افزار ها و کرم ها
  - قابلیت یافتن و از بین بردن تهدید های مخفی در سیستم عامل با ابزار محافظ Rootkit
  - متوفف نمودن کار کرم های اینترنتی و ویروس ها و جاسوس افزار های ناشناس
  - پاک کردن یا متوقف نمودن کلیه پیوست های آلوده ضممیه شده به email ها و پیام های الکترونیکی 
  - قابلیت انجام عمل اسکن کامل یا اجرای اسکن عمیق جهت خارج نمودن و پاک نمودن کلیه ویروس ها و جاسوس افزار ها و کلیه تهدیدهای دیگر
  - امکان کنترل سراسری بسیار راحت تنظیمات امنیتی
  - و ...

  Norton GoBack Features :
  - امکان بازگرداندن حالت سیستم به حالت سالم گذشته پس از بروز خطا و اشکالات ناشی از حملات ویروسی و یا نصب نرم افزار ها و سایر مشکلات دیگر
  - قابلیت بازیابی یک فایل یا فولدر یا کل یک درایو
  - بازیابی هایی زمان بندی شده با ابزار AutoBack
  - نمایش وضعیت گذشته یک disk drive در درایو مجازی این نرم افزار
  - SafeTry Mode که امکان پاک نمودن نرم افزار های نصب شده وانجام عمل undo در محیط سیستم عامل تنها با فشردن یک کلیک فراهم می سازد
  - و ...

  Norton Save & Restore :
  - تکنولوژی Norton Ghost جهت گرفتن پشتیبان گیری-Backup و بایگانی سریع از فایل ها
  - بازگرداندن سیستم و اطلاعات آن هنگامی که سیستم شما دچار اشکال می شود
  - قابلیت گرفتن backup از CDR/RW and DVD+-R/RW drives, USB
  - امکان رمزگذاری بروی فایل های Backup جهت نگهداری مطمئن از آنها  
  - و ...

  System Optimizer :
  - قابلیت یافتن و تعمیر مشکلات ویندوز به صورت کاملا خودکار
  - انجام عمل Defragment و بهینه سازی هارد کامپیوتر جهت بالا بردن کارایی سیستم
  - پاک کردن کوکی های ناخواسته و فایل های اضافی و cache, temporary files هایی که کارایی سیستم را کند می کنند
  - واگذاری کنترل تنظیمات ویندوز و اجرای پروسه ها بروی سیستم به کاربر
  - و ...  نوشته شده توسط محسن در تاریخ شنبه سی و یکم شهریور 1386

  »» جستجو و مشاهده کلیه نقاط کره زمین با Google Earth Pro 4.1.7087

   

  منبع: www.p30download.com


  پدیده ای منحصر به فرد از Google
  توسط نرم افزار Google Earth شما قادر به جستجوی:
  تصویر، نقشه و اطلاعات جغرافیایی از سرتاسر جهان هستید.

  شما قادر خواهید بود فقط با Type کردن نام منطقه ی مورد نظر به جزئیات آن با Zoom کاملاً مستقیم دسترسی داشته باشید. از توانایی های دیگر این نرم افزار می توان به جست و جوی اختصاصی: مدارس، پارک ها، Restaurant ها و همچنین Hotel ها اشاره کرد.

  یکی دیگر از قابلیت های این نرم افزار می توان به تغییر موقعیت های جذاب آن، آن هم به صورت 3D و همچنین Save و Share آن اشاره کرد. در کل باید گفت با وجود نرم افزارهای مشابه تا به حال چنین نرم افزاری به این قدرت تولید نشده است.

  قابلیت های کلیدی نرم افزار Google Earth Pro 4.1.7087:
  - عکاسی هوایی و داده های سه بعدی نمایان آن هم کامل و بی عیب از زمین
  - دارا بودن یک تریلیون بایت از آنتن های هوایی، ماهواره های عکاسی جهت نمایش در سرتاسر جهان آن هم با در اختیار گذاری بالاترین وضوح و جزئیات
  - امکان جستجو های محدوده ای از قبیل: Restaurant ها، Hotel ها و حتی دستورالعمل های رانندگی
  - نمایش کاملا سه بعدی از تمامی نتایج
  - قابلیت نمایش طبقه بندی شده ی پارک ها، مدارس، بیمارستان ها، فرودگاه ها و ...
  - قابلیت شرح خطوط و زوایا
  - قابلیت به اشتراک گذاری Annotation های مورد استفاده ی شما توسط معاوضه ی داده ای KML

  موارد استفاده برای:
  - طراحی یک مسیر (برای راحتی مسافرات ها)
  - گرفتن اطلاعات از راه های زمینی ( اتومبیل رو )
  - جست و جوی خانه یا آپارتمان
  - جست و جو ، اکتشاف در مورد جهان
  - یافتن یک مکان تجاری


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ شنبه سی و یکم شهریور 1386

  »» ساخت سایت تمام فلش

  منبع: www.p30download.com


  طراحی وب سایت امروزه به عنوان یک شغل تخصصی با درآمد بالا محسوب می شوند. برای این که یک طراح شوید نیاز به گذارندن دوره های تخصصی مانند HTML , Css , javaScript , ASP , ASP.Net و ... دارید تا بتوانید یک طراح حرفه ای با قابلیت اجرایی بالا شوید و تمامی این کار مستلزم چندین سال تلاش شبانه روزی می باشد تا بازدهی کامل و خوبی به دست آورید. طراحی یک وب سایت معمولا به چند قسمت تقسیم می شود. پیش نمایی کلی از سایتی که قرار است طراحی کنید، کد نویسی مربوط به صفحات سایت ، طراحی و ساختن تصاویر با نرم افزار های مختلف و بسیاری مراحل دیگر. طراحی سایت ها به چند شاخه تقسیم می شود. سایت هایی که فقط از طریق کد نویسی و ادقام عکس و تصاویر متحرک Flash ساخته می شوند،سایت هایی که فقط از طریق کد نویسی با ترکیب عکس ها ساخته می شوند و سایت هایی که فقط برای ساخت آنها از تصاویر Flash استفاده می شود و به اصطلاح به آنها FULL Flash گفته می شود که این مورد معمولا در دسته بهترین نوع طراحی ها قرار می گیرد و دارای سختی بیشتری برای کار می باشد. یادگیری و طراحی تصاویر Flash هم نیازمند زمان زیادی می باشد. نرم افزاری را که امروز به شما معرفی میکنیم شما را بدون نیاز به زمان زیاد به یک طراح حرفه سایت های FullFlash تبدیل می کند.

  Trendy Flash Site Builder محصول شرکت نرم افزاری Trendy می باشد. با کمک این نرم افزار و توانایی هایی که در اختیار کاربر قرار می گیرد کاربران معمولی کامپیوتر نیز می توانند به طراحان حرفه ای سایت های فلش تبدیل شوند. در این نرم افزار تعداد زیادی عکس برای ساخت فلش به صورت پیشرفته می باشد. یکی دیگر از قابلیت های مهم این نرم افزار امکان ساخت یک وب سایت با دارا بودن بیش از یکصد صفحه می باشد. این برنامه دارای تعداد زیادی قالب پیش فرض وب سایت در زمینه های مختلفی مانند ورزشی ، تجاری ، تکنولوژی ، مد و ... می باشد که برای شروع کار افراد مبتدی بسیار مفید می باشد.

  قابلیت های کلیدی نرم افزار Trendy Flash Site Builder 1.0 :
  - دارای 200 عکس پشت زمینه برای طراحی حرفه ای در زمینه های مختلف تجاری ، تکنولوژی ، مد ، اداری و ... .
  - 50 تصویر فلش آماده و طراحی شده
  - 200 عکس برای استفاده در طراحی صفحات با زمینه های مختلف کاری
  - دارای 50 کلیپ صوتی برای قرار دادن در زمینه صفحات در سبک های مختلفی چون : rock, pop, techno و ...
  - امکان طراحی 10000 فلش برای وب سایت
  - توانایی درج عنوان ، پیغام خوش آمد ، اهداف سایت و ... بر روی فلش ها
  - قرار دادن عکس های دلخواه درون سایت
  - قرار دادن موزیک های انتخاب شده و دلخواه در زمینه وب سایت
  - توانایی ساخت یک وب سایت با بیش از 1000 صفحه
  - امکان قرار دادن یک عکس متفاوت در هر صفحه
  - قابلیت قرار دادن متون با رنگ ، اندازه و فونت دلخواه بر روی صفحات فلش
  - قرار دادن لینک در صفحات فلش
  - بهینه سازی کدها به صورت خودکار
  - توانایی انتشار فایل ها بر روی اینترنت و یا CD برای نمایش به مشتری
  - امکانات نامحدود برای ساخت و ویرایشگری قدرتمند
  - کارکرد آسان بدون نیاز به دانش در زمینه برنامه نویسی و فلش
  - راه حل سریع ، ارزان و آسان برای علاقه مندان به طراحی
  - سازگاری با وندوز های 95/98/NT/2000/XP
  - تکنولوژی قدرتمند و شگفت انگیز در زمینه طراحی وب سایت
  - و ...


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ شنبه سی و یکم شهریور 1386

  »» طراحی صفحات وب


  منبع: www.p30download.com


  Dreamweaver يکی از قدرتمند ترين نرم افزار های طراحي صفحات وب است، اين برنامه تقريباً از تمامی زبانهای برنامه نويسي تحت وب پشتيباني ميکند و شما ميتوانيد صفحات وب ايجاد شده توسط زبان های مختلف را ويرايش کنيد، برخلاف Microsoft ForntPage که از زبان قدرتمند PHP پشتيباني نميکند، اين نرم افزار هيچگونه محدوديتي از اين لحاظ ندارد، واسط کاربری Dreamweaver نسبت به Microsoft FrontPage پيچيده تر است به همین خاطر کاربران حرفه ای Dreamweaver ترجيح ميدهند. البته تا پیش از ادغام دو شرکت Macromedia و Adobe با یکدیگر شرکت ادوبی نرم افزاری به نام Adobe GoLive برای طراحی وب عرضه می کرد که در سری جدید محصولات ادوبی خبری از نسخه جدید این نرم افزار نیست!

  قابلیت های کلیدی نرم افزار Adobe Dreameaver CS3 ME :
  - طراحی ، ساخت و گسترش سریع وب سایت با استفاده از یک محیط کدنویسی ساده و یک واسط طراحي ویژوال
  - کدنویسی و ویرایش زبان های مختلف از جمله: Active Server Pages (asp), Java Server Pages(jsp), Coldfusion (cfn, cfc), ASP.NET (aspx,ascx), ASP.NET (aspx,ascx), PHP (php,php3,php4), Javascript (js), Cascading Style Sheet (css), Extensible Markup Language (xml), XSL Style Sheets (xsl,xslt)
  - طراحی صفحات وب بر پایه CSS با ابزار های جامع این نرم افزار شامل layout visualization ,CSS panel,
   layout visualization ,CSS panel , the Style Rendering toolbar ,Browser Compatibility prebuilt CSS layouts and Check
  - امکانات پيشرفته ی تعبیه شده در محیط کدنويسی
  - ساخت و گسترش برنامه های کاربردی وب با استفاده از آخرین تکنولوژی های توسعه وب از قبیل Adobe ColdFusion, PHP, Ajax
  - اضافه نمودن فیلم های فلش به وب سایت و برنامه های کاربردی تنها با چند کلیک
  - دارای ابزار مفید، قدرتمند و در عین حال انعطاف پذير جهت طراحي وب سایتی در حد کلاس جهانی
  - امکانات پیشرفته جهت گنجاندن دادههای xml و کار با این داده ها

  از ویژگی های جدید Adobe Dreamweaver CS3 به موارد زیر میتوان اشاره کرد:
  - طراحی ، توسعه و گسترش رابط های کاربری پویا با استفاده از Spry framework for Ajax
  - افزایش کارایی CSS ها در صفحات وب با کمک کامپوننت های Spry widgets
  - قابلیت اضافه نمودن Transition هایی مانند grow, shrink, fade, highlight & .. به قسمتی از وب سایت به کمک Spry
  effects for Ajax
  - امکان مدیریت کامل CSS ها
  - محیط سازگار با مجموعه Creative Suite و سایر محصولات جدید Adobe
  - امکان وارد نمودن CSS به داخل پروژه با استفاده از CSS layouts
  - گنجاندن داده ها در داخل صفحه وب با استفاده از XML از یک منبع RSS یا پایگاه داده به کمک Spry data
  - مشاهده نحوه نمایش وب سایت طراحی شده بروی موبایل با استفاده از Adobe Device Central
  - سازگاری با ویندوز ویستا
  - پشتیبانی از زبان فارسی برای اولین بار


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ شنبه سی و یکم شهریور 1386

  »» محافظت 360 درجه از کامپیوتر شما با Norton 360 All-in-One Security
   

  منبع: www.p30download.com


  حجم عظیم ویروس ها، کرم ها، تروجان ها، ایرادات نرم افزارها و تهدیدهای ناشی از آنها، نرم افزارهای ضدویروس را تبدیل به یکی از ابزارهای لازم برای همه کامپیوترها نموده است و این مسئله زمانی اهمیتش دو چندان می شود که متوجه شویم اکثر افراد به تمام حملات رایانه ای به چشم ویروس نگاه می کنند یعنی تفاوتی میان ویروس ها و کرم ها و تروجانها قائل نیستند و همه را به چشم ویروس نگاه می کنند در حالی که امروزه شاید اکثر ما یا خودمان این جملات را بیان کرده ایم یا از دیگران شنیده ایم که " سیستم من یک ویروس عجیب گرفته که با چند بار عوض کردن ویندوز هم از بین نمی ره " و یا جمله " کامپیوتر من یک ویروس گرفته که منو های ویندوز را بهم ریخته یا هنگام وصل شدن به اینترنت مدام صفحات اضافی باز میشه " و موارد و مثال های متعددی از این دست و زمانی موضوع جالبتر می شود که متوجه شویم امروزه دیگر اینترنت فقط محل زندگی کرم ها و تروجانها و ویروس ها و... نیست ممکن است اینترنت محل زندگی اولیه یا به عبارتی محل تولد این موجودات ناشناخته! باشد ولی همانطور که می دانیم نسبت به گذشته لوازم و تجهیزات مرتبط به کامپیوتر نیز به طور چشم گیری افزایش یافته که به لوازمی مانند دستگاهای پخش موزیک-Mp3player ، دستگاه های تلفن همراه-Mobile ،حافظه های همراه یا همان Flash memory ها و ... می توان اشاره نمود که محل مناسبی برای زندگی و پخش این موجودات موزی می باشند.

  نکته دیگری که نباید از آن غافل شویم این است که همانگونه که روز به روز سیستم های کامپیوتری پیشرفته تر و به اصطلاح سازندگان امن تر می شود ولی به همان نسبت نیز برنامه های مخرب نیز پیشرفت نموده و نسبت به گذشته هوشمند تر و با روش ها و راههای جدیدتری پا به عرصه حیات می گذارند! پس لزوم نصب نرم افزار های محافظ یا همان آنتی ویروس ها روز به روز محسوس تر می شود ولی همانطور که اشاره شد نرم افزار های آنتی ویروس به تنهایی امنیت کامل را برقرار نمی کنند و چند نرم افزار دیگر نیز باید در کنار آنتی ویروس ها نصب شود که کمتر فردی این نرم افزار ها را نصب می کند به همین خاطر شرکت سیمانتك-Symantec، بزرگترین تولیدكننده نرم‌افزارهای ضدویروس در جهان، سرانجام پس از انتظاری طولانی مجموعه نرم‌افزار امنیتی جدیدی را با نام نورتون ‪ Norton 360- ۳۶۰‬را تولید نموده است. نرم افزار نورتون 360 به گستره وسیعی از امكانات از جمله قابلیت ضدویروس، ضد اسپای‌ور، دیوارآتش(فایروال)، فناوری ضد هك، قابلیت پشتیبانی(بك‌آپ) از فایلهای موجود در هارد دیسك، فناوری افزایش ضریب ایمنی معاملات اینترنتی و قابلیت بهینه‌سازی كارایی و عملكرد رایانه مجهز است. این نرم افزار از تمامی زوایای کامپیوتر شما محافظت می کند و با کمک ابزار های مختلف در زمینه حفاظت سیستم از ویروس ها ، مقابله در مقابل برنامه های جاسوسی ، حفاظت سیستم و هویت شما به صورت Online و حمایت از شما در مقابل دزدی هویت در اینترنت که امروزه به یکی از مهمترین مشکلات اینترنت تبدیل شده ، چک نمودن وب سایت ها برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی ، دارای دیواره آتش قدرتمند برای مقابله با نفوذ هکرها به سیستم شما ، قابلیت ذخیره سازی اطلاعات آنلاین و .. می باشد.

  قابلیت های کلیدی نرم افزار Norton 360 All-in-One Security :
  - نرم افزار امنیتی قوی که به صورت خودکار از سیستم شما حفاظت می کند
  - پاک کردن خودکار ویروس از ایمیل های آلوده و پیام های آلوده
  - بلوک کردن کرم های مخرب
  - متوقف نمودن ردیابی سیسنم شما توسط جاسوس افزارها - Spyware 
  - تهیه بک آپ از کلیه اطلاعات و درایو های کامپیوتر جهت بازگردانی اطلاعات در صورت نیاز
  - قابلیت بک آپ محلی از CD , DVD و درایو های خارجی
  - حذف اطلاعات اضافی که کارایی کامپیوتر را کاهش می دهند در جهت بالا بردن کارایی سیستم
  - حذف سابقه عملکرد فرد در اینترنت به صورت خودکارجهت جلوگیری از هک شدن توسط هکرها و لو رفتن اطلاعات شخصی
  - مجهز به فناوری جدید سونار برای حفاظت از فعالیت مالی کاربران در اینترنت
  - مجهز به فليتر شناسايي سايتهای جعلي موسوم به "فيشينگ" برای جلوگیری از ورود بدون اطلاع کاربر به این سایت ها
  - و ...


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ شنبه سی و یکم شهریور 1386

  »» نرم افزار قدرتمند جاسوسی چشم طلایی Golden Eye 4.50


  منبع: www.p30download.com


  آیا شما دوست دارید بدانید:
    فرزندانتان هنگام کار با اینترنت چه کارهایی انجام میدهند؟
    آنها با چه کسانی صحبت میکنند و چه عکسهایی را مشاهده میکنند؟
  آیا شما به همسر خود شک دارید و مایلید بدانید:
    چه کسانی با وی رابطه دارند و به او ایمیل می زنند؟
    چه فیلم هایی را مشاهده میکند؟
    با چه افرادی چت میکند؟
  آیا شما میخواهید بدانید:
    کارمندان شما در محیط کار و در ساعت کاری چه فعالیتی انجام میدهند؟

  ما در اینجا راهکار تمامی این خواسته ها را پیش پای شما میگذاریم
  Golden Eye چشم طلایی نام نرم افزاری قدرتمند جاسوسی هست که با نصب بر روی ویندوز به صورت مخفیانه تمامی فعالیت های کاربر را صبط و ثبت میکند و شما با مشاهده آنها میتوانید به جواب تمام سئوالات بالا برسید! و ببینید آنها (فرزندان، همسر و کارمندان) پشت کامپیوتر واقعاً چه کارهایی انجام میدهند.  نوشته شده توسط محسن در تاریخ شنبه سی و یکم شهریور 1386

  »» قفل شکن ویندوز
   

  XPC برنامه است که شما می توانید با آن پسورد یوزرهای مختلف در ویندوز XP را پیدا کنید. مثلا در ویندوز XP نام کاربری به نام Admin وجود دارد و شما از پاسورد آن را فراموش کرده اید و یا مال دیگران است ! می توانید با این برنامه پسورد آن یوزر را پیدا کنید. 

  برای دانلود روی ادامه متن کلیک کنید


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ شنبه سی و یکم شهریور 1386

  »» بازیابی پسورد های بسته شده در یاهو

  منبع: www.p30download.comس


  یک بسته نرم افزار شامل مجموعه ابزارهای بازیابی پسوردهای فراموش شده انواع فایل های، توسط ابزارهای این مجموعه شما میتوانید پسورد های فراموش شده از روی فایلهای Access, ACT, Archive, Disk Catalog, eBook Explorer, eBook Insscriber, eBook Processor, EFS Data, IE, Instant Messengers, Intuit, Lotus, Mailbox, Office, Office Password, Outlook Express, Outlook, PDF, RAR, Registry Tracer, VBA, Windows, WP Office, ZIP, Windows Security Explorer ا به راحتی پیدا کنید.
  مطمئناً ابزار های این مجموعه روزی به کار شما خواهد آمد!

  ابزارهای این بسته کامل عبارتند از:
  - Proactive Windows Security Explorer 1.0.0.1
  - Advanced ZIP Password Recovery 3.54
  - Advanced RAR Password Recovery 1.51
  - Advanced Archive Password Recovery 2.20
  - Advanced Office Password Recovery Professional 3.02
  - Advanced Office Password Breaker 1.30
  - Advanced PDF Password Recovery 1.48
  - Advanced PDF Password Recovery Professional 2.20
  - Advanced WP Office Password Recovery 1.20
  - Advanced Lotus Password Recovery 2.0
  - Advanced Intuit Password Recovery 1.33
  - Advanced ACT Password Recovery 1.21
  - Advanced Mailbox Password Recovery 1.7.0.198
  - Advanced Instant Messengers Password Recovery 2.50
  - Advanced Access Password Recovery 2.5
  - Advanced VBA Password Recovery Professional 1.50
  - Advanced Outlook Password Recovery 1.33
  - Advanced Outlook Express Password Recovery 1.20
  - Advanced IE Password Recovery 1.20
  - Advanced EFS Data Recovery 2.10
  - Advanced Windows Password Recovery 2.9.1.224
  - Advanced Disk Catalog 1.51
  - Advanced eBook Inscriber 1.0.0.1
  - Advanced eBook Explorer 1.1
  - Advanced eBook Processor 2.2
  - Advanced Registry Tracer 1.67 SR2  نوشته شده توسط محسن در تاریخ شنبه سی و یکم شهریور 1386

  »» ترینر تمام بازی های اکشن وماشین سواری و استراتژیک
  برای دانلود ترینر ها به ادامه ی مطلب بروید.نظر یادتون نره


  ادامه مطلب

  نوشته شده توسط محسن در تاریخ پنجشنبه بیست و نهم شهریور 1386

  »» کد تقلب تمام بازی ها به صورت دانلود Cheatbook-Database 2007
  دانلود نرم افزار Cheatbook-Database 2007 

   این هم یه برنامه ی توپ که کدهای تقلب 11900 تابازی رو میتونید توش پیدا کنید و بهش کد تقلب اضافه کنید و هرماه کدهای تقلب جدید رو  از اینترنت دانلود کنید و حتی کدها رو ویرایش کنید .این برنامه علاوه بر کد های تقلب پی سی دارای کدهای تقلب برای کنسول های مختلف بازی مثل

  Walkthroughs, Playstation, Playstation 2, Playstation 3, Sega, Nintendo 64, Nintendo DS, DVD, Gameboy Advance, Gameboy Color, N-Gage, Nintendo DS, Xbox, XBox 360, Gamecube, Dreamcast, Super Nintendo, Wii, Sony PSP

    از خصوصیات جالب این برنامه قسمت pc_walk   هست که شامل راهنمایی و توضیحات در مورد بازی ها می باشد

  سایت اصلی برنامه

  دانلود برنامه با حجم 25 مگابایت

  اگر لینک دانلود کار نکرد این لینک صفحه اصلی دانلوده

   چند تا عکس از محیط برنامه  عکس1  عکس2  عکس3  عکس4  عکس5  عکس6


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ پنجشنبه بیست و نهم شهریور 1386

  »» دانلود برنامه برای تمام گوشی ها
  دسته: موبایل

   

  منبع: سروش سافت(www.taksis.com)

  قویترین نرم افزار Player برای انواع گوشی های جاوا با قدرت تیم سایت تخصصی دانلود نرم افزار موبایل آماده شد و در اختیار شما قرار می گیرد. نرم افزار بسیار کاربردی و با قابلیت های زیادی نسبت به نمونه های مشابه است. در زیر چند ویژگی آن ذکر می شود :

  - در سایز های مختلف برای اکثر گوشی ها
  - نداشتن سوالات مکرر از کاربر
  - قابلیت ساخت PlayList
  - اسکین های متنوع

   قابلیت نصب بر روی گوشی های :
  سونی اریکسون :
  K310 , K320 , K510 , K550 , K610 , K790 , K800 , M600 , P990 , W200
  W300 , W550 , W600 , W610 , W700 , W710 , W800 , W810 , W830
  W850 , W880 , W900 , W950 , Z530 , Z550 , Z558 , Z610 , Z710
  نوکیا :
  5200 , 5300 , 6060 , 6070 , 6080 , 6085 , 6111 , 6125 , 6131 , 6230i
  6233 , 6270 , 6280 , 6288 , 7373 , 8800 , 6630 , 6680 , 6681 , 3250
  5500 , 6290 , 7390 , Series N , Series E
  موتورولا :
  V3 , V3i , V3g , K1 , Z3 , E1 , L7 , L7e , V6
  زیمنس بنکیو :
  S75 , E71 , S88 , EL71 , EF81
   برای اجرا در گوشی های W700 , W800 , K750 باید تنظیمات زیر صورت گیرد :
  Setting -> General Settings -> File Opening -> As on SE K750
   برای Add کردن فایل از یک پوشه باید فرمت ها در آن پوشه یکسان باشد.

  دانلود دانلود در سرور ۱(حجم ۲۷۵ کیلوبایت)
  دانلود 
  دانلود در سرور ۲(حجم ۲۷۵ کیلوبایت)
  دانلود 
  دانلود در سرور ۳(حجم ۲۷۵ کیلوبایت)
  دانلود 
  دانلود در سرور ۴(حجم ۲۷۵ کیلوبایت)
  پسورد پسورد :
  www.taksis.com ( به کوچک بودن تمام حروف دقت کنید )

  + 

  نوشته شده توسط محسن در تاریخ پنجشنبه بیست و نهم شهریور 1386

  »» بازی گوشی سونی اریکسون ونوکیا

   

  منبع: سروش سافت(www.taksis.com)

  Hummer Jump and Race 3D S60 نام بازی گرافیکی و جذابی است که به تازگی به جرگه بازیهای گوشیهای موبایل پیوسته است. این بازی از لحاظ گرافیکی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و تمام آن بصورت فول 3D طراحی شده است. این بازی از سیستم عامل جاوا حمایت میکند که همین امر باعث شده بر روی اکثر گوشیهای موبایل سری ۶۰ ساپورت بشه.

  دانلود دانلود در سرور ۱(حجم ۴۲۴ کیلوبایت)
  دانلود 
  دانلود در سرور ۲(حجم ۴۲۴ کیلوبایت)
  پسورد پسورد :
  www.taksis.com ( به کوچک بودن تمام حروف دقت کنید )


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ پنجشنبه بیست و نهم شهریور 1386

  »» جدید ترین بازی Need For Speed PRO STREET
  دسته: بازی
  Need For Speed Pro STREET
  اگر شما فردي باشيد که به رانندگي اهميت دهيد شايد نام شرکت بالا راشنيده ايد. اين
  شرکت بزرگ درابتداي اغاز کار خود بازي هاي ارائه داد که توجه رقيب هاي خود را جلب
  کرد.اين شرکت پس از 7نسخه بازي عادي دست به حالت بازي جديد زد.اين حالت درواقع
  حالت اسپرت کردن ماشين ها بود که اولين نسخه  ي ان را در زير مي بينيد.
  NEED FOR SPEED UNDERGROUND
  وپس از ان نسخه
  NEED FOR SPEED UNDER GROUND TWO
  به بازار امد که با نسخه ي قبلي ازلحاظ گرافيکي تفاوت داشت . پس از ان نسخه ي جديدتري به بازار امد که
  رکورد جديدتري را در بازي ها زد
  NEED FOR SPEED MOST WANTED
  و در سال پيش هم نسخه ي با حال تري به بازار امد
  NEED FOR SPEED CARBON
  ولي هم اکنون نسخه ي جديد وگرافيکي ان در حال امدن است
  NEED FOR SPEED PRO STREET
  اين نسخه داراي مسابقات زير مي باشد
  DRAG
  DRIFT
  GRIP
  CANYONE
  SPRIN
  AND....
  اين بازي بالا ترين حالت گرافيکي را در بر دارد که با گرافيک هاي پايين هم
  کار ميدهد . ازلحاظ صدا که بسيار با حال است.
  اين بازي در پاييز 86 وارد ايران مي شود

  عکس در ادامه ی مطلب...


  ادامه مطلب

  نوشته شده توسط محسن در تاریخ پنجشنبه بیست و نهم شهریور 1386

  »» نسل جدید گوشی های سامسونگ
  دسته: موبایل
  بالاخره سامسونگ باریکترین گوشی دنیا را وارد بازار جهانی کرد ...

  قيمت : 300 $


  Samsung E900


  www.Ir-Tci.Org


  این هم اولین گوشی Fashion سامسونگ با کلیدهای لمسی که رقیب جدی برای شکلات ال جی می باشد ...

  قيمت : 340 $


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ چهارشنبه بیست و هشتم شهریور 1386

  »» دریافت دفترچه ی راهنمای گوشی های سونی اریکسون
  دسته: موبایل

  نوشته شده توسط محسن در تاریخ چهارشنبه بیست و هشتم شهریور 1386

  »» هک کردن دوستانتان بدون هیچ برنامه بایک دستور پیش پا افتاده ی DOS
  این سایت صرفا جنبه آموزشی دارد و هرگونه سوء استفاده از مطالب مسئولیتی را متوجه مسئولان سایت نخواهد کرد و شما شخصا مسئول کارهایی که انجام می دهید خواهید بود.

  کامپیوترهای Client :
  کامپیوترهایی که از شبکه و اطلاعات استفاده می کنند

  کامپیوترهای Server :
  کامپیوترهایی که وظیفه تامین اطلاعات و سرویس دهی را در شبکه بر عهده دارند

  IP :
  هر کامپیوتر متصل به اینترنت صرفنظر از اینکه آیا این کامپیوتر سرور است یا کلاینت یک شماره مخصوص منحصر به فرد دارد تا بتوان به وسیله آن شماره به کامپیوتر دسترسی داشت که IP می گویند. این عدد برای کامپیوترهای سرور و کامپیوترهایی که به غیر از روش Dilaup به اینترنت متصل می شوند عددی است ثابت و برای کامپیوترهای کلاینتی که به صورت Dialup به اینترنت متصل می شوند  متغیر است که این عدد را هر بار که به ISP متصل می شویم به صورت تصادفی در اختیار ما قرار می دهد.

  IP یک عدد 32 بیتی (چهاربایتی) است که به صورت زیر نوشته می شود xxx.xxx.xxx.xxx که منظور از xxx عددی بین 0 تا 255 می باشد .

  پورت Port :
  Port
  محلی که داده ها وارد و یا خارج می شوند (درگاههای ورود و خروج) در مبحث مربوط به هک با پورت هایی سروکار داریم که به هر کدام یک عددی نسبت می دهیم  که این اعداد بین 1 و 655351 می باشند. هرکدام از پورت های فعال توسط یک نرم افزار مدیریت می شوند مثلا پورت 25 مخصوص ارسال ایمیل می باشد.

  در درسهای بعد لیست پورت ها و کاربردشان را شرح خواهیم داد.


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ دوشنبه بیست و ششم شهریور 1386

  »» دانلود جدید ترین اهنگ ها ازجمله رپ و.. به تعداد 140کلیپ
  دسته: اهنگ
  برای دانلود و نمایش عکس های خوانندگان بر روی ادامه ی مطلب کلیک کنید.

  جدید ترین عکس ها از هیچکس و ابلیس وZBAZIو..

  به همراه اهنگهای انها برروی ادامه ی مطلب کلیک کنید.۱۴۰ البوم اهنگ+جدید ترین عکس های خوانندگان


  ادامه مطلب

  نوشته شده توسط محسن در تاریخ دوشنبه بیست و ششم شهریور 1386

  »» دانلود بهترین برنامه ها برای تمام گوشی ها
  fexplorer                                                                        دانلود


         

  liespy(دروغ سنج)                                                            دانلود


  spy call(ضبط مکالمات)                                                     دانلود


  sms guard(قفل کردن sms)                                               دانلود


    

  sms counter(شمارش smsبه همراه جزییات)                         دانلود 


     

  s_doubler(دو برابر کردن حافظه)                                           دانلود


  graph(رسم توابع)                                                              دانلود


  disco light(رقص نور)                                                           دانلود


  farsi sms(میتونین فارسی smsبزنین)                                   دانلود


  flash play(فایلهای فلش رو تو گوشی ببینین)                         دانلود


  gpl(نمایش آنتن و سیگنال ارسالی به طور دقیق)                    دانلود


  nia smart answer farsi(منشی تلفنی فارسی)                    دانلود


  Ssaver_en(اسکرین سیور قدرتمند)                                     دانلود 


  آنتی ویروس قدرتمند شرکت نورتون                                      دانلود


  virus scan_s60(قویترین آنت ویروس موبایل)                          دانلود


  hijrical(تقویم هجری)                                                        دانلود


  anti mosquito(پشه کش)                                                 دانلود


  biscompute.instantsis(بابلوتوث برنامه های خود را بفرستید)  دانلود


  camcorder(برنامه ی قرتمند فیلمبرداری بدون محدودیت)         دانلود


  key locker(قفل کردن خودکار صفحه کلید)                            دانلود


  برای باز کردن برنامه های رمز دار پس ازدانلود برنامه پسووردی از شما خواسته میشود

  شما این پسوورد را وارد کنید        pn884463   یا   on884463


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ دوشنبه بیست و ششم شهریور 1386

  »» تم های سونی اریکسون
   

  منبع ایران عشقIraneshgh.info
  ادامه مطلب ...

  منبع ایران عشقIraneshgh.info


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ یکشنبه بیست و پنجم شهریور 1386

  »» ساخت تم برای گوشی های سونی اریکسون
  کمپانی Sony Ericsson یکی از برترین و پرفروش ترین کمپانی تولید کننده ی گوشی همراه در سرتاسر دنیاست که نام و اعتبار آن را همگان می شناسند . این کمپانی برای احترام به خریداران گوشی های همراه خود مانند بسیاری شرکتها و کمپانی های دیگر خدماتی عرضه کرده است که ما امروز قصد معرفی یکی از نرم افزار رایگان و بسیار مفید آن به نامTheme Creator را داریم .

  Sony Ericsson Themes Creator نام نرم افزار رایگان و بسیار مفید کمپانی اریکسون است که به کاربرانش امکان طراحی و خلق ساده ی انواع Theme ها و پوسته های مختلف را بنا به سلیقه ی خودشان و با تصاویر و رنگها و فونتهای دلخواه خودشان برای گوشی های همراه Sony Ericsson، می دهد .

  نسخه ی 3.0 این نرم افزار که آخرین نسخه ی آن است به تازگی از سوی تیم نرم افزاری کمپانی تهیه و عرضه شده است که قابلیت پشتیبانی بسیاری از گوشی های جدید تر کمپانی Sony Ericsson را نیز دارد .

  گوشی هایی که با نرم افزار Sony Ericsson Themes Creator سازگاری کامل دارند :

  - F500i

  گوشی های سری J :
  - J210/J220/J230- J300

  گوشی های سری K :
  - K300 - K500/K506/K508- K510- K600- K610- K618- K700- K750- K790- K800
  - M600

  گوشی های سری P :
  - P900/P908- P910- P990

  گوشی های سری S :
  - S700/S710

  گوشی های سری T:
  - T226/T230/T238/T290- T610/T616/T618/T630/T628/T637- T68i/T300/T306/T310/T312/T316

  گوشی های سری W :
  W300- W600- W700- W710- V800- W810- W850- W900- W950-

  و گوشی های سری Z :

  Z1010- Z300- Z500- Z520- Z525- Z530- Z550- Z600/Z608- Z610- Z710\

  این نرم افزار برای دو نسخه ی سیستم عامل های مطرح دنیا یعنی ویندوز ( نسخه های 2000 و XP ) و مکیناش ( نسخه ی X ) نوشته و عرضه شده است .

  Sony Ericsson Theme Creator را می توانید از اینجا :

  دانلود کنید نسخه ی 3.0 مخصوص سیستم عامل ویندوز را با حجم حدود 8.07 مگابایت

  تصاویری از محیط نرم افزار  نوشته شده توسط محسن در تاریخ یکشنبه بیست و پنجم شهریور 1386

  »» اموزش هک
  1 - آموزش مقدماتی هک سطح پایین ( شامل 45 آموزش )

   2 - آموزش مقدماتی هک سطح متوسط ( شامل 40 آموزش )

   3- آموزش قفل گذاری بر روی سی دی 4 - کلیه ی نرم افزاهای موبایل ( برای همه نوع گوشی )  eca.ir 1017 2 برق 959 3 www.eca.ir 906 4 پسورد دانشگاه 478 5 eca 453 6 الکترونیک 438 7 برق الکترونیک 268 8 چاه ارت 248 9 تریستور 245 10 اصول سرپرستی 242 11 مدار فرمان 209 12 انجمن برق 202 13 تراز دانشگاه آزاد 195 14 پسورد دانشگاهها 186 15 site:www.eca.ir index 183 16 persian 170 17 انجمن الکترونیک 167 18 انجمن تخصصی برق 148 19 تريستور 135 20 www.nod321.com 133 21 آپلود آهنگ 122 22 مدار فلزیاب 114 23 سوالات کارشناسی ارشد 114 24 آموزش pspice 107 25 جزوه معماری کامپیوتر 106 26 سنسور رطوبت 105 27 جزوه مدار منطقی 103 28 آموزش proteus 101 29 پسورد ieee 101 30 الكترونيك 99 31 امریه 98 32 پردازش تصویر 95 33 الکترونیک صنعتی 90 34 آموزش avr 88 35 آموزش پروتل 88 36 سایت تخصصی برق 87 37 پارازیت ماهواره 81 38 اصول سرپرستي 81 39 امريه 78 40 برق الكترونيك 76 41 جزوه مدار 73 42 سنسور دما 73 43 سرو موتور 72 44 روشنایی فنی 70 45 دیاک 67 46 کنتاکتور 66 47 مودم gsm 66 48 پیزوالکتریک 64 49 آموزش labview 64 50 انجمن الکترونیک ایران 64 51 آموزش سی شارپ 63 52 انجمن برق و الکترونیک 62 53 انجمن تخصصي برق 61 54 انجمن تخصصی الکترونیک 61 55 سنسور گاز 61 56 برق و الکترونیک 60 57 گزارش کار آزمایشگاه فیزیک 1 59 58 سوالات كارشناسي ارشد 58 59 جزوه مدار الکتریکی 57 60 تست هوش 57 61 plc 57 62 انجمن تخصصی برق و الکترونیک 56 63 آموزش orcad 56 64 www.nod32.com 54 65 جزوه مخابرات 53 66 z80 53 67 اهن ربا 53 68 lcd گرافیکی 52 69 منطق فازی 52 70 ربات مین یاب 52 71 سنسور اثر هال 52 72 سنسور 51 73 سوالات ارشد 87 51 74 جزوه مدار 1 50 75 اسیلوسکوپ 50 76 آهنگ بدون کلام 50 77 بافر چیست 49 78 pt100 49 79 مدار منطقی 49 80 دیتا شیت 49 81 سنسور مادون قرمز 49 82 سایت تخصصی الکترونیک 49 83 یاهو مسنجر9 48 84 جزوه معماري كامپيوتر 48 85 مولتی متر 48 86 rfm12 47 87 عكس موش 47 88 سوزاندن کارت سوخت 46 89 اسيلوسكوپ 46 90 ieee پسورد 46 91 باطری خورشیدی 46 92 فلش k750 46 93 جزوه تکنیک پالس 45 94 جزوه ریاضی 2 44 95 سنسورها 44 96 سلف 44 97 سایت برق 44 98 گزارش كار آزمايشگاه فيزيك 1 44 99 phمتر 44 100 ebook فارسی
  نوشته شده توسط محسن در تاریخ جمعه بیست و سوم شهریور 1386

  »» برنامه ای حرفه ای برای جاسوسی در سیستم

  شاید شما هم در دسته افرادی باشید که همیشه به دنبال پی گیری فعالیت دیگر افراد در حین استفاده با کامپیوتر می باشید و یا قصد کنترل فرزندان خود را دارید تا از فعالیت های آن ها در حین استفاده ازکامپیوتر مطلع شوید و گزارشی کامل از کارکرد آن ها با نرم افزارها ، برنامه های مختلف ، اینترنت و ...  را در اختیار داشته باشید. نرم افزارهای مختلفی برای رفع چنین نیازهایی برای کاربران ساخته شده است که به وسیله آن ها کاربران قادر خواهند بود تا از فعالیت ها و اقدامات انجام شده بر روی یک سیستم به صورت کامل مطلع شوند و تمامی این اعمال را به صورت گزارش های روزانه دریافت نمایند.

  در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که دارای ویژگی های متعددی در این زمینه می باشد.

  Win-Spy Pro نام نرم افزاری کاملا حرفه ای به منظور جاسوسی در یک سیستم می باشد. این نرم افزار از ویژگی های متعددی برخوردار می باشد که به وسیله آن ها کاربران قادر خواهند بود تا گزارشی کامل و منسجم و دسته بندی شده از فعالیت های دیگران بر روی سیستم تهیه نمایند و تمام کارکردهای دیگر افراد را تحت نظارت داشته باشند. این نرم افزار با ارائه گزارش به صورت روزانه به صورت  کاملا منظم و دسته بندی شده کاربران را از فعالیت های دیگر افراد به صورت کامل مطلع می کند. WIN-SPY یکی از قدرتمندترین ابزارهای جاسوسی امروز به شمار می رود. همچنین این نرم افزار قابلیت نصب به صورت راه دور ( Remote ) و کنترل از راه دور را نیز دارا می باشد.

   

  از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  - کنترل کاملا مخفیانه بر قسمت های مختلف

  - توانایی ثبت کلید های استفاده شده از صفحه کلید

  - قابلیت عکس برداری از محیط صفحه نمایش در زمان بندی های مشخص شده

  - توانایی مخفی سازی پوشه گزارشات

  - قابلیت ضبط تصاویر دوربین های اینترنتی ( WebCam )

  - توانایی نظارت بر سروسی های EMail

  - توانایی نصب بر روی دیگر کامپیوترها و کنترل از راه دور ( Remote )

   و ... .

   دانلود کنید نسخه 9.0 کامل با حجم 2.18 Mb


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ پنجشنبه بیست و دوم شهریور 1386

  »» نرم افزاری برای ارسال و مدیریت ایمیل ها

  مدتی است که در وب سایت ما نرم افزارهای کاربردی مربوط به موضوعات مختلف نامه های الکترونیکی را به شما معرفی می کنیم. نرم افزارهایی برای چک نمودن Email لیست ها و یا دسته بندی آن ها و ... . آدرس های ایمیل امروزه در اینترنت نقش مهمی را بازی می کنند. به عنوان مثال شما دارای یک وب سایت می باشید و قصد دارید تا اعضای وب سایت خود را در عضویت قسمت خبرنامه سایت خود درآورید تا با ارسال اخبار به آن ها اقدام به جذب بیشتر آن ها نسبت به سایت خود نمایید و یا قصد دارید تا به یک لیست بلند از آدرس های ایمیلی که در اختیار دارید متنی را به عنوان تبلیغات بفرستید. برای انجام این کارها نیاز به نرم افزارهای مربوطه دارید و برای خبرنامه ها نیاز به برنامه نویسی وب برای وب سایت خود تا از این ویژگی ها برای خود برخوردار شوید.

  در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که به وسیله آن می توانید نیازهای این چنینی را رفع نمایید.

  Email Marketer Business نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن کاربران قادر خواهند بود تا برای تعداد زیادی از کاربران نامه های مختلف تبلیغاتی را ارسال نمایید. این نرم افزار به امکاناتی که در اختیار کاربر قرار می دهد به آن این اختیار را می دهد تا با توجه به نیاز خود اقدام به ارسال نامه های مختلف به یک لیست آدرس نامه های الکترونیکی نمایند. در این نرم افزار می تاون از قالب های آماده و زیبا برای ارسال نامه های تبلیغاتی استفاده نمود. این نرم افزار یکی از محصولات کمپانی Nesox می باشد .

   

  از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  - قدرت بالا در ارسال نامه ها

  - دسته بندی و مدیریت بر آدرس های میل

  - توانایی قرار دادن کدهای HTML و عکس در داخل متن نامه های ارسالی

  - قابلیت اتخاب یکی از قالب های آماده برای ارسال نامه ها

  - پشتیبانی از چندین زبان مختلف

   و ... .

   

   دانلود کنید نسخه 1.8 را با حجم 5.28 مگابایت

  Name: iNViSiBLE TEAM
  Company: iNViSiBLE TEAM
  Serial key: MLESTD-49E4-0XXD-86022C5X


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ پنجشنبه بیست و دوم شهریور 1386

  »» نرم افزاری برای ساخت و کپی موسیقی

  در هنر موسیقی و آهنگ سازی ترکیب دو صدا با یکدیگر یکی از مهمترین و پرکاربردترین تکنیک های آهنگ سازی محسوب می شود. در این روش آهنگ سازان با استفاده از دستگاههایی که در استدیو به آن ها Mixer گفته می شود عملیان ترکیب صدا و یا همان mix را انجام می دهند. امروزه به علت هزینه های زیاد استدیوهای آهنگ سازی و ضبط صدا می توان بسیاری از جوانان علاقه مند در زمینه آهنگ سازی را پشت سیستم های کامپیوتری یافت که به کمک نرم افزارها اقدام به ساخت آهنگ های زیبا می نمایند. استفاده از نرم افزارهای آهنگ سازی امروزه برای افراد حرفه ای نیز به یک نیاز کاری مهم تبدیل شده است. نرم افزارهای مختلفی که هرروزه برای کاربران ارائه می شوند تا به کمک آن ها نیازهای خود را در این زمینه رفع نمایند.

  در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که به وسیله آن قادر به ترکیب 2 صدا با یکدیگر خواهید بود.

   

  Dj Twist Burn نام نرم افزاری می باشد که به وسیله آن کاربران قادر خواهند بود تا اقدام به ترکیب دو صدا با یکدیگر نمایند. در این نرم افزار ابزارهای متعدد دیگری نیز برای کار بر روی فایل های صوتی قرار داده شده است و کاربران به کمک این ابزار قادر به انجام تغییرات و در اصطلاح تنظیم آهنگ نیز خواهند بود. این برنامه یکی از محصولات شرکت نرم افزاری Acoustica می باشد. این شرکت در زمینه ساخت نرم افزارهای مربوط انجام امور آهنگ سازی و صوتی فعالیت می کند و تا کنون نیز نرم افزارهای مختلف دیگر این شرکت را برای شما معرفی نموده ایم.

   

  از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  - توانایی ترکیب صدا ها و آهنگ های مختلف با یکدیگر

  - سازگارسازی خودکار صدا توسط نرم افزار

  - دارای ابزارهای مختلف ویرایش آهنگ

  - توانایی قرار دادن افکت های صوتی مربوطه بر روی آهنگ

  - قابلیت تنظیم آهنگ به کمک ابزارهای برنامه

  - قابلیت کپی فایل ها بر روی Cd

   و ... .

   دانلود کنید نسخه 1.01.142 کامل با حجم 4.82 Mb

   


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ پنجشنبه بیست و دوم شهریور 1386

  »» نرم افزار/software - مديريت دسكتاپ
  آیا تا به حال از دسکتاپ خود خسته شده اید ؟ دسکتاپی که تنها از روبرو آن را می بینید و فایل ها بر روی دسکتاپ مانند صفی پشت سر هم قرار گرفته اند. حالا وقت آن است که نرم افزاری را به شما معرفی کنم که دسکتاپی سه بعدی را برای شما فراهم می آورد. فایل های این دسکتاپ را به هر شکل که می خواهید قرار دهید و هر جا که لازم است قرار دهید. اگر فایل های قدیمی بر روی دسکتاپ دارید که زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرد آن را درخشان کنید و به یک گوشه ای پرت کنید. فایل های پر استفاده و مهم را تغییر اندازه و شکل دهید و دم دست بگذارید. نور پردازی صفحه را تغییر دهید و پشت زمینه زیبا برای دیواره ها یا زمین دسکتاپ خود قرار دهید. با این نرم افزار به هر شکل که می خواهید دسکتاپ را تغییر دهید و مدیریت کنید و دسکتاپی واقعی را تجربه کنید. بعد از دانلود نرم افزار و نصب آن فایل Real Desktop از پوشه کرک را در محل نصب کپی کرده و بعد از اجرا هر سریالی که می خواهید وارد نمایید.
  نوشته شده توسط محسن در تاریخ پنجشنبه بیست و دوم شهریور 1386

  »» حافظه را از DLL ها خالي كنيد
  ويندوز اكسپلورر DLL  يا Dynamic_ Link Libraries را براي يك دوره زماني حتي پس از اينكه كار با آنها تمام شده است در حافظه نگه مي دارند اين مي تواند باعث بازدهي كم كامپيوتر شما شود براي حل مشكل در منوي Run دستور regedit را تايپ كنيد، سپس مسير زير را بپيماييد.

  HKEY_ LOCAL_ MACHINE/ SOFTWARE/ MICROSOFT/ WINDOWS/CURRENT VERSION/ EXPLORER 

  يك sub_ key با نام Always Unlocal DLL بسازيد و به آن مقدار 1 بدهيد تا ويندوز را از نگهداري DLL ها در حافظه باز داريد. ويندوز را restart كنيد تا تغييرات لازم انجام پذيرد.

   


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ پنجشنبه بیست و دوم شهریور 1386

  »» برنامه های روز
  Download Mailing List Deluxe v6.22 - September 12, 2007

  Mailing List Deluxe is a powerful tool in any marketing and communications arsenal. You simply write one message and send it to your whole mailing list. The program's real power, however, is in its ability to personalize your communications. You can address everyone on your list by their first name, if you so choose. Or you can include other details, such as the town or city where they live (so long as you actually have that information in your customer database).

  This makes for great customer and client relations - and has been shown to boost sales. Best of all, personalization is done at the click of a button - no tedious copying and pasting.

  Mailing List Deluxe is a must-have marketing tool, whatever line of business you're in. It lets you fire out personalized e-mail shots to existing and prospective customers and is ideal for sending out newsletters and ezines. It's also a very powerful PR (public relations) tool - press releases can be whizzed off to the media in minutes.

  Mailing List Deluxe has a built-in SMTP server - which means you can send mail directly without the need for an ISP server. This is useful if you are sending mail to large lists of recipients because some ISPs don't allow you to send thousands of messages at any one time

  The program supports multi-part html messages with embedded images, combined text and html messages, and has a WYSIWYG html message editor built in. But if you prefer to use your own HTML editor, you can simply paste your work into MailList Deluxe and it will be reproduced seamlessly (which is more than can be said for many similar bulk mailer programs). You can also send custom attachments to each recipient.

  MailList Deluxe has many helpful tools to help you manage your lists. These include:
  List filtering - exclude and include addresses - handy for separating customers from prospects.
  Duplicate deletion - weed out and delete duplicate e-mail addresses in a flash.
  Word and character replacement - a big help for cleaning up lists.
  Creates lists from different types of text files (such as comma and tab separated).
  Exports and imports lists from MS Excel.
  Verifies e-mail addresses - checks the e-mails on your list are lives ones.
  Supports multiple SMTP/POP3 accounts and has a built-in editor to process list mail recipients.
  List Scheduler - send mailing list on given time.


  Download Mailing List Deluxe v6.22 + Addon - Full Download (1)
  Download BlazingTools Instant Source v1.46 - September 12, 2007

  Instant Source lets you take a look at a web page's source code, to see how things are done. Also, you can edit HTML directly inside Internet Explorer!
  While this has always been possible using the IE View Source command, Instant Source changes the concept entirely, and allows you to view the code for the selected elements instantly, without having to open the entire source.
  The program integrates into Internet Explorer and opens a new toolbar window which instantly displays the source code for whatever part of the page you select in the browser window.
  You can even set it to show source code for every element under your cursor, allowing you to quickly peak through the source as your cursor moves across the page.
  Instant Source can show all Flash movies, script files (*.JS, *.VBS), style sheets (*.CSS) and images on a page. You can save all external files into the selected folder with a one click.
  Other features include handy HTML, JavaScript and VBScript syntax highlighting and support for viewing external CSS and scripts files directly in the browser.
  Why is Internet Explorer's View Source command so inconvenient for viewing HTML?

  Because:
  Usually, you want to look at the code of a certain part of the page, not the entire page. The time needed to find the right code block may be significant.
  You have to select View Source command from the menu and switch to the text editor every time.
  You can't access external *.css and *.js files.
  The View Source command displays HTML in the Notepad without any syntax highlighting.
  The Web Browser (we will talk about Internet Explorer only) does not show the same HTML source as you see! It shows HTML that was loaded from the server without any further processing. However, modern sites extensively use Dynamic HTML for changing the page code after loading. Hence, what-you-see is NOT what-you-get!
  Instant Source will resolve these problems. It integrates into Internet Explorer, so you don't need to use an external viewer.

  Features:
  You get the HTML of the page element as quickly as possible - just hover the mouse over it, or select it.
  HTML editing directly inside web browser.
  Enhanced View Source command replacement.
  Instant Source can display the HTML code that exactly matches the visible content of the page.
  It shows all external files on a page and lets you to save them with a one click.


  Download BlazingTools Instant Source v1.46 + Addon - Full Download (1)
  Download Your Uninstaller 2006 Pro v5.0.0.361 - September 12, 2007

  Having trouble uninstalling a program? Is your computer getting slower and slower? Get the best uninstaller software - Your Uninstaller! 2006 now to Make Your Computer Fast and Clean!

  Your Uninstaller! 2006 uninstaller software is the industry's leading uninstaller. It comes with SmartUninstall™ which helps you completely remove applications. Now it's Vista compatible.

   

  Overview
  Your Uninstaller! uninstaller software is the industry's leading uninstaller software. It's the world's 1st smart Drag&Uninstall™ uninstaller software under the Windows platform, it's "Windows XP Optimized" and also works on other Windows versions including Windows Vista/XP/2000/ME/98/95/2003. It's as easy as using the recycle bin. Imagine! Just a drag-drop and the program you don't want will disappear from your computer-- as well as everything the unwanted program brings! Your Uninstaller! is a user-friendly way of removing unneeded applications on your computer. It can even remove some annoying spywares!
   

  Key features
  * "[PRO]" means this feature is only available in Pro version of Your Uninstaller!.


  Completely remove any application installed.
  Deep scan of registry and entire disk for unused registry entries and files. [PRO]
  Remove programs that could not be removed by Add/Remove Program. [PRO]
  Uninstall screen savers. [PRO]
  Shows all applications installed on your computer with customized views.
  Built-in Disk Cleaner helps you find and remove unnecessary files on your disk to save space and make computer faster! [PRO]
  Built-in IE Context Menu Cleaner, cleans the context menu of Internet Explorer. [PRO]
  Built-in Startup Manager, take full control of Window startups. [PRO]
  Built-in Start Menu Manager helps you keep your Start Menu clean.
  Get the applications detail info even if it hide itself in deep directory, especially useful for finding out "Spy" applications. [PRO]
  Backup/restore installed-applications information.


  Download Your Uninstaller 2006 Pro v5.0.0.361 + Addon - Full Download (1)
  Download Web Calendar Pad v2007.7.6 - September 12, 2007

  Web Calendar Pad Software is an HTML website calendar maker that allows you to keep an online monthly calendar. Simply choose from many calendar templates, add events to the blank calendar grid and publish the calendar online to your website. The calendar can be viewed, printed or subscribed to with an RSS reader. Create Church Calendars,School Calendars, or Business Calendars.The calendars you create can have tabs, popups, photo backgrounds, file attachments, and RSS and iCal event feeds. Designed to make it easy for you to keep your calendar updated calendar pad will generate the HTML calendar and transfer it all to your web site automatically without you ever touching HTML code.

   

  Web Calendar Pad is a computer program for Windows XP, 2000, and NT that lets you create professional looking monthly HTML calendars for your internet web site. Calendars which your visitors can view, download, print, and even subscribe to. Choose from over 30 calendar styles, or make your own that includes, photos, textures, and custom fonts. The Calendar program comes with powerful builtin FTP upload module, that lets you update your calendar with one click of the mouse.
   

  Organize and Unify. You can keep your calendar data organized by subject in up to 30 different calendars, and then selectively unify to preview and publish. For example, create a calendar for home, a different one for school, a third for work, and so on.
  Store Files in your Calendar! Open a folder for any calendar day and store files relevant to that day. For example, if you have a project do on June 5th, it's best to store all resource files in your work calendar in "June 5th" folder.


  Download Web Calendar Pad v2007.7.6 + Addon - Full Download (1)
  Download SystemSuite Professional v7.1.1.19 - September 12, 2007

  VCOM System Suite Professional is a comprehensive collection of essential PC utilities designed to maintain and protect your PC to keep it running just like the day you bought it. With VCOM System Suite Professional you can improve system performance, protect your system against viruses and from hackers, diagnose computer problems, recover lost data, protect against email spam, and much, much more!

  VCOM System Suite’s award-winning design makes all these utility features accessible from one easy-to-use interface eliminating the need to buy and install each package individually – saving you time AND money.
   

   

  VCOM System Suite Professional includes:


  Utilities™
  Keep your system running better, faster, longer! Improve system performance, speed program launch times, diagnose and fix problems, and detect hard drive problems early. Utilities includes a high-powered disk defragmenter, easy one-step maintenance wizards, ultimate tools for maintaining the Windows registry, a PC clock synchronizer, and more!

  NetDefense™ Firewall
  The ultimate defense against hackers! NetDefense is an advanced personal firewall protects your PC from hackers and other malicious intruders. NetDefense personal firewall is a must-have security measure for any PC that connects to the Internet. NetDefense gives you complete confidence that your critical personal, financial, business, and other data will remain safe and private.

  VirusScanner™ Pro
  World-class antivirus protection that allows you to scan email and files automatically in real-time, or on demand. VirusScanner Pro also scans email as it arrives and files as they are opened. Updates are downloadable 24 hours a day from the VCOM website to ensure that you always have the most current protection available.

  Stop Pesky Programs From Slowing You Down
  Identifies programs and lets you monitor and remove startup programs that slow down and may even harm your system! Startup Commander lets you view and control which programs start within Windows.

  EasyUninstall™
  The easiest and most complete way to uninstall unwanted programs, remove Internet clutter, safely move programs to a different drive or computer, and back up and restore installed programs.

  Recovery Commander ™ 3
  Recovery Commander 3 is fully integrated with System Suite and now includes the ability to save and restore Windows XP checkpoints and save and restore Recover Commander's expanded checkpoints. Advanced features include the ability to see a selected checkpoint differences with the current system, and select specific items to restore. Restore checkpoints from within Windows or from our bootable rescue Disk.


  Download SystemSuite Professional v7.1.1.19 + Addon - Full Download (1)
  Download Spyware Doctor 5.0.5.259 - September 12, 2007

  Don't compromise your security with second best!
  Recommended by experts and editors around the world as the best Anti-Spyware.
  FREE customer support for all users.
  Frequent advanced updates ensure that you are always protected.
  Detects, removes and blocks all types of Spyware and Adware threats.
  Easiest to use with intelligent automatic protection.
  100% Money Back Guarantee.
  Best Spyware Protection. Used by Millions World Wide.
  Spyware Doctor has been downloaded over 100 Million times; with a million more downloads every week. Millions of people worldwide use Spyware Doctor to protect their identity and PC security.

  Spyware Doctor has consistently been awarded Editors' Choice, by leading PC magazines and testing laboratories around the world, including United States, United Kingdom, Sweden, Germany and Australia. All current versions of Spyware Doctor have won Editors' Choice awards from PC Magazine in United States. In addition, after leading the market in 2005, Spyware Doctor was awarded the prestigious Best of the Year at the end of 2005.

  Spyware Doctor continues to be awarded the highest honors by many of the worlds leading PC publications such as PC Pro, PC Plus, PC Authority, PC Utilities, PC Advisor, PC Choice, Microdatorn, PC Answers Magazine plus number of reputable 5-star ratings including CNET's Download.com and Tucows.

  Note : If you are choosing Anti-Spyware make sure you choose one that is proven and has genuine awards from one or more world leading research labs such a PC Magazine, PC World, CNET, PC Pro Magazine, PC Authority, PC Answers and other trusted labs. More importantly do not use ratings from unknown review websites, as often these are designed to mislead you into purchase of affiliated, inferior or rogue product.


  Did you know that numerous programs tested against Spyware Doctor detected only small fraction of Spyware and completely removed an even smaller amount? Also most of them were unable to effectively block Spyware in real time from being installed on users PC in the first place.

  Spyware Doctor has the most advanced update feature that continually improves its Spyware fighting capabilities on daily basis. As Spyware gets more complex to avoid detection by AntiSpyware programs Spyware Doctor responds with new technology to stay one step ahead.


  Download Spyware Doctor 5.0.5.259 + Addon - Full Download (2)
  نوشته شده توسط محسن در تاریخ پنجشنبه بیست و دوم شهریور 1386

  »» اموزش MCSE<مهندسی مایکروسافت>
  mcseدر واقع اموزش تمام مهارت های مربوط به شبکه می باشد.

  microsoft certification system enginer

  شبکه:اتصال حد اقل 2سیستم کامپیوتری جهت تبادل اطلاعات. مزیت های شبکه:1بروز بودن اطلاعات2 ازبین بردن فاصله ی زمانی ومکانی3 به اشتراک گذاشتن منابع سخت ونرم افزاری.

  porotocol:مجموعه قوانینی که دو سیستم جهت ارتباط وتبادل اطلاعات از ان پیروی می کنند.

  به هر کارت شبکه n.i.cمی گویند.در شبکه های قدیمی برای بر قراری اتصال از کابل های coaxial استفاده می کردند که هنوز کار برد دارد.

  سیستم های شبکه از لحاظ وجود و عدم وجود سرور:

  1.client

  2.server

  در هر کارت شبکه 2چراغ وجود دارد که کار یکی از ان اطلاع از برقراری اتصال و کار دیگری نشان می دهد که اطلاعات از یک سیستم به سیستم دیگر منتقل میشود.link and data

  انواع شبکه از لحاظ موقعیت جغرافیایی

  1.local area network شبکه ی محلی

  2.metropolitan area network شبکه ی بین شهری

  3. world area network اینترنت

  4.personal area network مانند blue tooth


  شبکه از لحاظ تبادل اطلاعات:

  simplex یک طرفه

  half duplex مین یک دو طرفه مانند بی سیم پلیس

  full duplex دو طرفه مانند تلفن


   کابل lan:

  ین کابل دارای 8سیم می باشدکه دارای چهار twisted pair می باشد.

  سوکت ان از نوع rj 45 است.

  ادامه مطلب در اینده ی نزدیک 

   


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ چهارشنبه هفتم شهریور 1386

  »» راهنما+تم موبایل
  مروری بر نوکیا 3250

  مروری بر نوکیا 5300

  مروری بر نوکیا 6280

  مروری بر نوکیا 6680

  مروری بر نوکیا 8800

  مروری بر نوکیا N80

  بقیه در ادامه ی مطلب


  ادامه مطلب

  نوشته شده توسط محسن در تاریخ چهارشنبه هفتم شهریور 1386

  »» نوکیا 6807
  جدیدترین گوشی نوکیا با دوربين 1.3 مگاپيكسل، داراي سيمبيان 7، وزن ۱۵۰ گرم، نمايشگر ۲۰۸*۳۲۰، ۱۸ مگابايت حافظه داخلي، داراي پورت USB و BlueTooth و InfraRed  و...

   

  Nokia have shown new device with touch screen in PT/Wireless and Networks Comm China 2005.

  new Nokia 6807 running the Symbian 7.0 and UIQ 2.1 platform and brings features like a 1.3 megapixel camera with flash, SD slot, MP3 player, QVGA touch screen, and weighs-in at 5.3 ounces. At 4.6 x 2 x 0.7-inches it’s both narrower and thinner than the just released SE P990 and just a little bit longer. Below is the short specifications & few pics and that’s all for now.


  Specifications
  :
  • Network: GSM Triband 900/1800/1900
  • Weight: 150g
  • Os: Symbian v7.0 UIQ 2.1
  • Screen: 65k colors (208 x 320)
  • Talk Time: Up to 200 mins
  • Standby Time: Up to 275 hours
  • Memory: 18 MB
  • External Storage: MiniSD
  • Connection: mini USB 1.1, Bluetooth, IrDA
  • 1.3 megapixel camera
  • Pre-installed QuickOffice, MSN mobile messenger  نوشته شده توسط محسن در تاریخ چهارشنبه هفتم شهریور 1386

  »» یک ترفند جالب
  در این ترفند قصد داریم یک روش بسیار جالب و کاربردی را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن میتوانید یک فولدر یا یک فایل را در داخل ویندوز XP به سادگی کاملأ از صحنه روزگار محو کنید به شکلی که کاملأ مخفی و ناپیدا شود. سپس خودتان میتوانید با دانستن نام آن فایل و یا فولدر مجدد و به همان سادگی آن را بازیابی و ظاهر سازید. این ترفند را میتوانید ساده ترین نوع مخفی سازی فایل دانست به نحوی که با استفاده از گزینه های مشاهده فایلهای Hidden و امثالهم هم نمیتوان آن را مشاهده کرد.

                                                             برای این کار:

  ابتدا از منوی Stat وارد Run شوید. سپس دستور cmd را تایپ نموده و Enter بزنید.
  اکنون در داخل CMD کد زیر را وارد کنید و Enter بزنید:

  attrib +h +s D:/Kamyabonline

  دقت کنید این کد فولدر Kamyabonline را در درایو D مخفی میسازد.
  به Space های خورده شده در میان کد نیز دقت کنید.
  با این عمل فولدر Kamyabonline کاملأ از روی هارد شما مخفی میشود.

  در صورتی که میخواهید یک فایل را نیز مخفی کنید کافی است آدرس را بدین شکل وارد کنید:

  attrib +h +s D:/Windows/Kamyabonline.exe

  این کد فایل Kamyabonline.exe را در داخل درایو D و پوشه Windows مخفی میسازد.

  به همین سادگی شما میتوانید عملیات مخفی سازی را انجام دهید.

  اما چگونه این فایلهای مخفی کرده را بازگردانیم؟
  بدین منظور در داخل CMD دستور زیر را وارد کنید تا به ترتیب فایلهای مخفی شده مان آشکار گردند:

  attrib -h -s D:/AMOZESH
  attrib -h -s D:/Windows/AMOZESH.exe


  تنها دقت کنید که محل و نام فایل مخفی شده تان فراموش تان نشود چرا که دیگر امکان بازیابی آن وجود ندارد.


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ چهارشنبه هفتم شهریور 1386

  »» مخفی کردن درایوها با استفاده از خود ویندوز
  سلام دوستان عزیز امروز میخواهم ترفندی رو اموزش بدم که در اون بدون استفاده از برنامه خاصی درایو های خودتون رو مخفی کنید برای این کاردر منوی start در قسمت runعبارتdiskmgmt.msc را تایپ کنید در پنجره باز شده روی یکی از درایو های خود کلیک کنید و بر روی ان راست کلیک کرده و از منوی باز شده روی ...change drive letter and paths  کلیک کنید در پنجره باز شده  روی کلید remove کلیک کنید و کلید yesرا بزنید و کامپیوترتان را رستارت کنید برای نمایش دوباره درایو تمام مراحل را دوباره انجام دهید ولی بجای گزینه remove روی گزینه add کلیک کنید

  امیدوارم مفید باشه(نظر یادتون نره)


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ چهارشنبه هفتم شهریور 1386

  »» اموزش پارتیشن بندی
  توجه :با Fdisk همه اطلاعات شما پاك مي شود!

  نكته : ابتدا شما مي بايست روش بوت كردن سيستم از طريق Floppy و يا CD-Rom را ياد بگيريد.

  در هنگام روشن شدن سيستم دكمه DELETE (در بعضي كامپيوتر ها دكمه ديگر) را پائين نگه داريد تا وارد Setup شويد. دستگاه را به گونه اي تنظيم كنيد كه اولين وسيله بوت شدن CD-Rom باشد.يعني وارد قسمت Bios featurs setup شده و اولين وسيله بوت شدن را CD قرار دهيد.سپس روي گزينه Save &Exit setup كليك كرده و از Setup خارج شويد. در اينجا سوالي مبني بر (Save to cmos and exit (Y/N از شما پرسيده مي شود. كليد Y را فشار دهيد دهيد تا سيستم دوباره Restart شود. بعد از Restart سيستم سه پيغام زير ظاهر ميشود:
  CD-ROM Start up menu
  1.Boot from hard disk
  2.Boot from CD-ROM
  سپس گزينه 2 را اتنخاب كرده تا سيستم از روي CDبوت شود. بعد از آن پيغام هاي زير صادر مي گردد:
  Microsoft Widows98 Start up menu
  1.Start Windows98 Setup from CD-Rom
  2.Start Computer with CD-Rom supprt
  3.Start computer without CD-rom Support
  4.View the Help file
  شما گزينه 2 را انتخاب كنيد . پس از چند لحظه جلوي پرامپت درايو (مثلاF:\> )فرمان Fdisk را تايپ و كليد Enter رو بزنيد. فورا پيغامي مبني بر اينكه ظرفيت Hard شمااز 512 بيشتر است ظاهر مي شود. كليد Y وسپسEnter رو فشار دهيد.
  سپس صفحه اصلي Fdisk ظاهر مي شود.
  Fdisk option
  current fixed disk drive:1
  choose 1 of the following:
  1.creat dos partion or logical dos drive
  2.set active partion
  3.delet partion or logical dos drive
  4.display partion information
  Enter choice:…
  اين صفحه شامل گزينه هايي جهت انجام اعمال مختلف بر روي ديسك سخت مي باشد.

  توجه: در پارتيشن بندي و كار با Fdisk با سه اصطلاح بر خورد مي كنيد كه عبارتند از Primery , Extended , logical برخورد مي كنيد كه سيستم عامل از دوتاي اولي استفاده مي كند.
  درايو C كامپيوتر همان Primery است و بقيه Extended هستند.
  در Fdisk ابتدا Primery و بعد Extended ايجاد مي كنيم. وبراي حذف پارتيشن ها برعكس ايجاد آنها عمل مي كنيم.
  توجه : ابتدا در صورت وجود پارتيشن آنها را پاك مي كنيم.

  خوب از اين پنجره اصلي گزينه 3 رو انتخاب كنيد .سپس پنجره اي ظاهر مي شود كه از آن گزينه:
  3.Delet logical dos drive in the extended dos partion
  را برمي گزينيم.
  بعد از اين كار صفحهاي شامل پيغام هاي زير ظاهر مي شود:
  WARNING!Data in deleted logical dos drive will be lost
  What drive do you want to delete?
  سپس شما نام آخرين درايو Hard خودتان را وارد كنيد وenter را بزنيد.سپس EnterVolume ظاهر مي شود كه شما يايد برچسب درايوتان را وارد كنيد يا اگر بر چسبي ندارد Enter را بزنيد. (اگه درايو شما برچسب داشته باشه مثلا به جاي حرف D برچسب اون مثلا MyDriveظاهر ميشه) سپس پيغام زير ظاهر ميشه: [Are you sure?(Y/N)?[Y براي تاييد حرف Yرا بزنيد و بعد Enter و به همين ترتيب همه درايوهاي منطقي(Logical) را پاك كنيد.بعد از پاك شدن همه درايوهاي منطقي پيغام زير ظاهر مي شود. All logical drive deleted in the extended dos partion سپس چند بار دكمه Esc را بزنيد تا وارد صفحه اصلي بشويد. (Fdiskoption) بعد دكمه 3 (Delet partion….) از صفحه بعدي ظاهر شده (Delet extended dos partion)را انتخاب كنيد.بعد يك پيغام (Warning………) ظاهر مي شود كه بايد شما كليد Yرا بزنيد بعد Enter. سپس پيغام زير ظاهر مي شود: Exttended dos partion Deleted دكمه Esc را بزنيد تا وارد صفحه اصلي بشويد . (Fdisk Option). بعد باز گزينه 3 بعد از صفحه باز شده گزينه 1 را وارد كنيد. تا پارتيشن اوليه خذف شود . (Delet primery dos partion). سپس پيغام (Warning data in the deleted primery dos partion will be lost.
  زيرپيغام : What primery partion do you want to delete?[1]
  شما كليد Enter رو بزنين.پيغام زير ظاهر ميشه: Enter volume labe…?[]
  در صورت وجود بر چسب آن را تايپ و Enter را بزنيد در غير اين صورت Enter را بزنيد.
  پيغام (:Are you sure) كه گزينه Yسپس كليد Enter را بزنيد. پيغام زير ظاهر مي شود: Primery dos partion deleted دكمه Esc را بزنيد تا وارد صفحه اصلي بشويد .حالا پارتيشن هاي شما حذف شده است.

  براي ايجاد پارتيشن از صفحه اصلي گزينه 1 يعني(1.Create dos partion or logical…..) را بزنيد.

  بعد از طي اين مراحل صفحه اي با مشخصات زير حاصل مي شود :


  Creat dos partion or logical dos drive
  Current fixed disk drive:1
  Choose 1 of the following:
  1.creat primery dos partion
  2.creat extended dos partion
  3.creat logical dos drive in extended dos partion
  Enter choice:

  سپس كليد 1 راتايپ وenter را بزنيد . مدتي صبر كنيد تا 100% Completeو Verifying drive integrityتا 100%كامل شود. بعد از آن پيغام زير ظاهر مي شود :


  Creat primery dos partion
  Current fixed disk drive:1
  Do you wish to use the maximum available………………
  Press Esc to return to fdisk options

  كادر بالا از شما مي پرسد كه آيا مي خواهيد تمام ديسك سخت پارتيشن اوليه(Primery)گردد؟شما دكمه N را تايپ كرده وسپس Enter را بزنيد . سپس مدتي صبر كنيد تا 100%كامل شود … بعد صفحه زير ظاهر مي شود:


  Creat primery dos partion
  Current fixed………..
  Total disk space is ……..mbytes(1mb=……….)
  Maximum space avalable for partion is…….
  Enter partion size in mbytes or ……….
  Press esc …………


  صفحه بالا ظرفيت هارد شما را كه براي اين عمل در دسترس مي باشد را اعلام مي كند شما بايد در اين مرحله براي درايو Strart up تان مقداري را در مقياس مگا بايت وارد كنيد (البته درصد هم مي - شود).

  توصيه:
  1.آنهاي كه هارد 20 دارند 3000 را بزنند
  2.هارد 30 ،4000يا 4500
  3.هارد 40 به بالا تا 80،6000 يا 5500
  4.هاردهاي 20 به پايين به نسبت 2500،2000،1500،1000
  5…

  بعد از وارد كردن مقدار Enter را زده تا پيغام زير ظاهر شود : Primery dos partion created
  سپس Esc را زده تا وارد صفحه اصلي Fdisk بشويد .
  از صفحه اصلي گزينه ا(Creat dos ………or logical…..) و از صفحه بعدي گزينه 2 (Creat extended dos partion)را زده مدتي صبر كنيد تا 100% كامل شود. سپس صفحه زير ظاهر مي شود:

  Creat extended dos partion
  Current fixed……….
  Partion status type volume label mbytes…….
  C:1 pri…
  Total disk space is……….
  Enter partion size in mbytes or per…………………….
  No partion defind
  Press esc……………
  سپس كليد Enter را بزنيد. تا پيغام (Extended……..)ظاهر شود.
  حالا كليد Esc را بزنيد تا سيستم به طور اتوماتيك وارد بخش ايجاد درايوهاي منطقي شود. مدتي صبر كنيد تا 100%تمام شود سپس از صفحه بعدي ظاهر شده عدد دلخواه خودتان به مگابايت را براي درايو D:وارد كنيد.مدتي صبر كنيد تا100%كامل شود . بعد از اين مرحله (يا احيانا Restart system)ماجرا را براي درايو هاي منطقي ديگر از قبيل E تا Z ادامه بدهيد تا جاييكه هارد شما تمام شود.


  توصيه:
  سعي كنيد كه حتي الامكان درايو هايتان كم باشد معمولا 4 درايو كافيست بعد از اينكه تمام هارد پارتيشن بندي شد پيغام :
  All available disk space in the extended dos ……………………
  ظاهر مي شود.
  حالا دكمه Esc را بزنيد تا وارد صفحه اصلي بشويد. از صفحه اصلي گزينه 2(Set active partion )را انتخاب كنيد. در صفحه بعدي ظاهر شده كليد 1 را زده و Enter كنيد. با عمل فوق درايو C شما به عنوان درايو Start up بوده فعال مي شود. سپس پيغام Partion 1 made active ظاهر مي شود. بدين تر تيب پارتيشن بندي به اتمام ميرسد .

  نكته هاي قابل توجه :
  1. ممكن است در بعضي از سيستم ها در حين عمليات هاي بالا Restart هاي متعددي انجام شود.
  2. پس از عمل Fdisk حتما توسط دستور a:\format drive را براي همه درايوها انجام دهيد تا به FAT 32 تبديل شوند.
  3. از Fdisk زياد پرهيز كنيد زيرا باعث خراب شدن هارد شما مي شود.
  4. زياد عجله نكنيد!


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ دوشنبه پنجم شهریور 1386

  »» چگونه هکر خود را شناسایی کنیم!

  اگر مطالب هفته هاي گذشته من را خوانده باشيد ، حتما متوجه شده ايد که در ابتدا هک را توضيح دادم و هکر را معرفي کردم و پس از آن نحوه نصب و راه اندازي برنامه ZoneAlarm را توضيح دادم (که يک Firewall خانگي است) و كمي در مورد IP ها صحبت كردم.
  اگر zonealarm را نصب كرده باشيد ، حتما متوجه شده ايد كه بعد از هر attack كه از طرف هكر به كامپيوتر شما انجام مي شود ، اين برنامه IP Address شخص حمله كننده را در اختيار شما قرار مي دهد. در اين هفته قصد دارم نحوه شناسايي ISP ي كه از طريق آن هكر به اينترنت متصل است را شرح دهم.

  (اگر مرتبه اولي است كه از صفحه اينترنت بازديد مي نماييد ، پيشنهاد مي كنم كه مطالب هفته هاي پيش را حتما بخوانيد و بعد اين مقاله را مطالعه كنيد.)

  پس از اينكه IP هكر را از طريق برنامه zonealarm و يا هر برنامه ديگري بدست آورديد به آدرس زير برويد كه يك Whois ساده است.
  http://www.ripe.net/perl/whois


  در بالاي صفحه box خالي اي وجود دارد و در كنار آن دكمه submit query وجود دارد. IP را در box نوشته و بر روي دكمه كليك كنيد.

  نتيجه اي كه پس از چند ثانيه خواهيد ديد ، چيري شبيه به اين است :

  % This is the RIPE Whois server.
  % The objects are in RPSL format.
  % Please visit http://www.ripe.net/rpsl for more information.
  % Rights restricted by copyright.
  % See http://www.ripe.net/ripencc/pub-services/db/copyright.html

  inetnum: 213.217.40.0 - 213.217.43.255
  netname: parsonline
  descr: parsonline corp.
  descr: Internet Service Provide
  country: IR
  admin-c: AF1351
  tech-c: HOP1972
  tech-c: SHP76-RIPE
  status: ASSIGNED PA
  notify: shirinp@parsonline.net
  mnt-by: RIPE-NCC-NONE-MNT
  changed: hooman@parsonline.net 20010818
  source: RIPE

  route: 213.217.40.0/22
  descr: ParsOnline Co.
  descr: Announced by SMS for ParsOnline Co.
  origin: AS13126
  notify: networks@sms-internet.net
  notify: afateh@parsonline.net
  mnt-by: AS13126-MNT
  changed: darren.frowen@sms-internet.net 20020409
  source: RIPE

  person: Abdollah Fateh
  address: Pars o­nline Co.
  address: 224 Khoramshahr ave., No. 6C
  address: Tehran 15337
  address: Iran
  phone: +98 21 875 7277
  fax-no: +98 21 874 9595
  e-mail: afateh@parsonline.net
  nic-hdl: AF1351
  changed: afateh@parsonline.net 20000628
  changed: afateh@parsonline.net 20020130
  source: RIPE

  person: Hooman Parta
  address: Pars o­nline Co.
  address: 224 Khoramshahr Ave., #6C
  address: Tehran 15337
  address: Iran
  phone: +98 21 875 7277
  fax-no: +98 21 874 9595
  e-mail: hooman@parsonline.net
  nic-hdl: HOP1972
  changed: hooman@parsonline.net 20000629
  source: RIPE

  person: Shirin Pourkashani
  address: Pars o­nline Co.
  address: 224 Khoramshahr Ave., #6C
  address: Tehran 15337
  address: Iran
  phone: +98 21 875 7277
  fax-no: +98 21 874 9595
  e-mail: shirinp@parsonline.net
  nic-hdl: SHP76-RIPE
  changed: shirinp@parsonline.net 20010410
  source: RIPE


  )اين IP فقط يك مثال است.(

  در اين نتيجه شما مي توانيد به راحتي نام ISP و Email شخصي كه اين IP Range در اختيار اوست را مشاهده نماييد.
  اگر با جوابي مانند EU-ZZ-XXXX برخورد نموديد ، به آدرسهاي زير برويد و آنجا سعي در يافتن ISP هكر خود نماييد.  http://www.arin.net/whois/index.html  http://www.apnic.net/apnic-bin/whois2.pl


  از اينجا به بعد شما كاري نمي توانيد انجام دهيد. فقط مي توانيد با ISP يا آدرس Email ي كه مشاهده مي كنيد ، تماس بگيريد و تاريخ و زمان و IP هكر را بدهيد و از آنها درخواست نماييد با اين كاربر خطاكار برخورد نمايند. ولي متاسفانه از آنجايي كه هيچ قانون مدوني در مورد جرايم الكترونيكي وجود ندارد ، و نيز معمولا ISP ها به علت داشتن تعداد كاربران زياد اطلاعات كاملي از IP هايي كه در زمانهاي مشخص در اختيار كاربران گذاشته اند ندارند ، عملا كاري از شما بر نمي آيد.

  تنها ISP ي كه در اين زمينه من را كمك كرد شركت ParsOnline بود كه آن زمان تازه تاسيس شده بود و خلوت بود. در جواب نامه ام آمده بود كه با تشكر از تذكر شما ، IP ي كه به ما داده بوديد در زمان و تاريخ ذكر شده به كاربري تعلق داشت كه دسترسي او را قطع كرديم. به غير از اين يك مورد ما بقي ISP ها يا اصلا جوابي به نامه هايم ندادند و يا اظهار كردند كه كاري از دستشان بر نمي آيد.
  در نظر داشته باشيد كه گاهي مواقع ZoneAlarm دستورهاي Ping و يا Routing را نيز به عنوان Attack معرفي مي كند. يا حتي احتمال دارد به صورت اتفاقي يك كاربر IP Sniffing انجام دهد بدون قصد هك كردن ولي ZoneAlarm همه را به عنوان Attack معرفي مي نمايد. پس پيشنهاد مي كنم اگر از يك IP بارها به شما Attack شد ، آنوقت سعي در يافتن هكر نماييد


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ دوشنبه پنجم شهریور 1386

  »» Adobe Photoshop CS3
  نگارش جدید برنامه معروف فتوشاپ بسیار قویترو سریعتر از نسخه های قبلی نرم افزاروهمچنین با قابلیت سه بعدی ارائه شد.فايل عكس را باز مي‌كنيد، در يك چشم به هم زدن قسمت مورد نظرتان را Select مي‌كنيد، تناليته رنگ‌ها را به هم مي‌ريزيد، پنجاه تا لايه مختلف مي‌سازيد، رنگ جاهايي را كه دوست داريد تغيير مي‌دهيد و هزاران كار ديگر.همه اين كارها حالا براي شما مثل آب خوردن انجام مي‌شود. ديگر بچه‌ها هم مي‌توانند با عكس كارهايي بكنند كه عكاس‌هاي قديمي حتي خوابش را هم نمي‌ديدند. زندگي در دنياي عكس حالا ديگر تغيير كرده‌است.

  (more…)


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ چهارشنبه هفدهم مرداد 1386

  »» Microsoft Expression Studio
  امروزه با گسترش بسیار سریع اینترنت و سایتها نرم افزارهای زیادی برای طراحی صفحات اینترنت به بازار آمده است ولی حتما نرم افزار محبوب Microsoft Frotpage را به خاطر دارید این نرم افزار در خانواده نرم افزار محبوب آفیس از سال 1997 تا 2005 عرضه شد.شرکت میکروسافت این نرم افزار را که Expressionنام دارد در 4 نگارش مختلف به بازار ارائه نموده است.از این پس علاقمندان به طراحی صفحات وب می توانند از این نرم افزار جدید استفاده نمایند. .Microsoft Expression Web 2007 نرم افزاری حرفه ای برای طراحی وب سایتهای دینامیک و استاندارد با برترین کیفیت موجود و با پشتیبانی تمامی امکانات مورد نیاز یک طراح و سازگاری کامل با تمامی زبانهای XML, ASP.NET و XHTML. است.از برخی از امکانات این نرم افزار می توان قابلیت اتطال این نرم افزار به Visual Studio.net بر شرد که این ویژگی تمام محدودیت ها را در زمینه برنامه نویسی وب برای کاربران از میان بر می دارد

  (more…)


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ چهارشنبه هفدهم مرداد 1386

  »» ساخت کتاب الکترونیکی
  در اينجا مي خواهيم ساده ترين روش تهيه و ساخت يک کتاب الکترونيکي ( PDF ) بدون هيچ برنامه اضافي در سيستم را بررسي کنيم ، اميدوارم اين روش ساده قدمي براي به وجود آمدن کتابهاي الکترونيکي بيشتر و بهتر و مفيدتر باشد .
  اولين قدم، بوجود آوردن فايلي از متن کتاب در برنامه هاي ويرايش متن نظير Word Pad يا Microsoft Word است. توجه شود Word Pad و Word برنامه هايي هستند که در تمام سيستم ها موجود است .
  قدم دوم، تبديل فايل متن با فرمت doc يا هر فرمت ديگري به فرمت PDF که فرمت معمول کتاب هاي الکترونيکي است ، براي اين کار از سايت شرکت Adobe مبتکر برنامه Acrobat و کتابهاي الکترونيکي استفاده مي کنيم ، در مرورگر صفحه http://createpdf.adobe.com باز مي کنيم ، براي استفاده از خدمات رايگان اين سايت گزينه ي try it for free را انتخاب و در صفحه بعد کشور را انتخاب مي کنيم ، صفحه بعدي فرم ثبت نام سايت است که در آن e-mail وارد شده به عنوان usar name در نظر گرفته خواهد شد . بعد از پر کردن فورم ثبت نام به صفحه بعدي انتقال يافته و در آن Convert a file را انتخاب مي کنيم . در انتهاي اين صفحه گزينه ي ...I accept را انتخاب مي کنيم ، در صفحه بعد دوباره Convert a file را انتخاب مي کنيم ، اينبار پنجره جديدي باز مي شود ، از گزينه Browse فايل مورد نظر براي تبديل را انتخاب مي کنيم و Continue را انتخاب مي کنيم ، در صفحه بعد از انتخاب Optimization Setting گزينه ي eBook را انتخاب مي کنيم و از انتخاب Delivery Method گزينه ي Wait for PDF conversion browser را انتخاب مي کنيم ، سپس دکمه Create PDF . حالا بعد از چند ثانيه PDF شما حاضر است ، براي مشاهده !View PDFرا انتخاب کنيد .
  نوشته شده توسط محسن در تاریخ یکشنبه هفتم مرداد 1386

  »» میکس اهنگ وجدا کردن صدای خواننده از اهنگ
  شاید شما نیز برای دستی در ویرایش آهنگ ها داشته باشید و در واقع به صورت سرگرمی زمانی را در روز صرف این کار نمایید. نرم افزاری را امروز به شما معرفی می کنیم که علاوه بر امکانات نیمه حرف های که برای ویرایش شما در اختیارتان قرار می دهد دارای ویژگی های دیگری نیز برای مدیریت و همچنین رفع دیگر نیاز های شما در این زمینه نیز می باشد.

   

  Ashampoo Music Studio نام نرم افزار دیگری از محصولات شرکت نرم افزاری معروف و قدرتمند Ashampoo می باشد که به شما معرفی می کنیم. این نرم افزار به منظور ویرایش و ساخت و همچنین دیگر کاربرد ها برای فایل های صوتی و موسیقی می باشد.

  به کمک این نرم افزار شما می توانید بر روی فایل های صوتی خود اقدام به ویرایش کنید و سپس آن ها را بر روی CD و یا DVD ذخیره سازی نمایید. هچنین به کمک این برنامه شما دیگر مشکلی در کپی cd های Audio Track بر روی هارد نخواهید داشت و به راحتی می توانید از آن ها کپی تهیه نمایید.

   

  از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  - ساخت فایل های صوتی از روی cd های Audio که به صورت Track می باشند.

  - قابلیت کپی آهنگ ها و فایل ها بر روی CD , DVD

  - مدیریت بر فایل ها و تغییر اطلاعات مربوط به آن ها

  - قابلیت ویرایش فایل های صوتی و همچنین تبدیل فرمت آن ها

  - توانایی ضبط صدا از طریق میکروفون ، ورودی های صدا و ...  و ذخیره سازی در فرمت هایی مانند WMA, MP3, Ogg, FLAC و WAV


   

   


  نوشته شده توسط محسن در تاریخ یکشنبه هفتم مرداد 1386